Kung Fury: Street Rage

Kung Fury: Street Rage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    15

  • Üretici

    Hello There AB

Kung Fury: Street Rage retro tarzıyla beğninizi kazanacak bir mobil aksiyon oyunudur

Kung Fury: Street Rage eğer 80'lı yıllarda yaygın olan B sınıfı aksiyon filmlerindeki retro havaya sahip bir oyun oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Kung Fury: Street Rage, aslında kısa bir süre önce YouTube üzerinde yayınlanan bağımsız bir kısa film olan Kung Fury'nin resmi mobil oyunu. Hatırlanacağı üzre Kung Fury'de ilginç bir şekilde Kung Fu yapabilme yeteneği kazanarak Naziler'in gizli deneylerini durdurmaya ve dünyayı kurtarmaya çalışan bir polisin hikayesi konu alınıyordu. Kahramanımızın sahip olduğu zamanda yolculuk yeteneği onun Naziler'le yüzleşmesine ve deneylerini yok etmesine yardımcı oluyordu. Kung Fury filmiabzürd derecede uçuk aksiyon sahneleri ve gizli mizahi yapısı ile büyük beğeni kazanıyordu. Filmin başarılı olmasının en önemli nedenlerinden biri de 80'li yılların atmosferini oldukça iyi bir şekilde canlandırmasıydı. Kung Fury: Street Rage'in de bu başarıyı koruduğu söylenebilir. 

Kung Fury: Street Rage atari salonlarında jeton atarak oynadığımız atari oyunlarını andıran bir yapıya sahip. Oyunda temel amacımız kahramanımızın üzerine akın akın saldıran Nazi askerlerine ve robotlarına karşı hayatta kalmasını sağlamak. Bu iş için tekmelerimizi ve yumruklarımızı konuşturarak kombolar yapıyoruz. Naziler ekranın sağından ve solundan bize doğru yanaşmakta. Ne kadar uzun süre dövüşürsek o kadar yüksek puan toplayabilmekteyiz.

Kung Fury: Street Rage retro tarzdaki grafikleri döneme özgü CRT ekranların yüzeylerine benzeyen bir ekra filtresiyle birleştiriyor. Oynanışın basit ve eğlenceli olduğu söylenebilir. Eğer Kung Fury'i seyretmediyseniz bu video üzerinden kısa filmi izleyebilirsiniz:

YORUMLAR