Land Sliders

Land Sliders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Land Sliders mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Land Sliders hem oynanış, hem de görünüm olarak özgün bir yapıya sahip olan bir mobil platform oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Land Sliders'da farklı gezegenlerde geçen fantastik bir maceraya atılmaktayız. 50 farklı kahramanı yönetebilmemize imkan tanıyan oyunda bu kahramanların yağmalanan eşyalarını geri alma mücadelelerine tanık oluyoruz. Bu iş için farklı tehlikelerle yüzleşmemiz gerekiyor. Keşif üzerine kurulu bir oyun olan Land Sliders'da her bölümde yeni bir gezegeni ziyaret etmekteyiz.

Land Sliders'ın oynanışı klasik 2 boyutlu platform oyunlarına göre bir hayli farklı. İzometrik kamera açısıyla oynanan Land Sliders'ı tıpkı bir haritaya göz atar gibi oynamaktayız. Oyunda kahramanımızı yönlendirmek için haritayı parmağımızı sürükleyerek kaydırıyoruz. Karşımıza çıkan eşyaları toplarken bir yandan da aç ayılar ve kızgın boğalar gibi tehlikelerden kaçmamız gerekiyor. Bölümü geçmek için ise kırmızı noktanın üzerine gelmemiz yeterli. Ekrana dokunduğumuzda kahramanımız hareket etmeyi bırakarak duruyor.

Land Sliders göze oldukça hoş görünen grafiklere sahip.