MARVEL Future Fight 1.1.1 (ios)

MARVEL Future Fight

MARVEL Future Fight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MARVEL Future Fight süper kahramanları kontrol edebildiğiniz bir mobil oyundur

MARVEL Future Fight eğer Marvel süper kahramanlarını seviyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek aksiyon RPG türünde bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan MARVEL Future Fight'da geleceği kurtarmaya çalışan süper kahramanların hikayesi konu alınıyor. Süper kahramanlarımız S.H.I.E.L.D. lideri Nick Fury tarafından yardıma çağırılıyorlar; fakat bu çağrıda sıradışı bir durum söz konusudur. Nick Fury bu mesajı gelecekten geçmişe doğru göndermiştir ve dünya evrenler arası savaştan ötürü yok olma tehlikesiyle karşı karşıyadır. Bu tehlikeyi önleyebilecek kahramanlar olarak biz de yardım çağrısına cevap veriyoruz ve aksiyon dolu serüvenimize başlıyoruz.

MARVEL Future Fight'da oyuna 3 kahramandan oluşan kahraman takımımızı kurarak başlıyoruz. Iron Man, Hulk, Thor ve Örümcek Adam seçebileceğimiz kahramanların bazıları. Bu kahramanların herbiri kendilerine özel yeteneklere sahipler. Bu yeteneklerden faydalanarak oyunda kuvvetli düşmanlarımızı yenebiliyoruz. Oyun içerisinde yüzlerce görev yer almakta. Bu görevleri yaparak senaryo modunu tamamlayabileceğimiz gibi internet üzerinden diğer oyuncularla eşleşerek onlarla da savaşabiliyoruz.

MARVEL Future Fight 2 farklı kontrol yönteminden birini kullanarak oynayabileceğiniz bir oyun. Genel olarak kolay oynanabilen MARVEL Future Fight güzel görünümlü grafiklere de sahip.

YORUMLAR