Marvel Mighty Heroes

Marvel Mighty Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Marvel Mighty Heroes süper kahramanları kontrol edebildiğiniz bir mobil aksiyon oyunudur

Marvel Mighty Heroes oyunculara heyecan dolu anlar yaşatabilen ve güzel bir görünüme sahip olan bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Marvel Mighty Heroes'da Marvel evrenine yolculuk ediyoruz ve favori Marvel süper kahramanlarımızı seçerek kötülere meydan okuyoruz. Stratejik bir aksiyon oyunu olan Marvel Mighty Heroes'da kötüleri yok etmek için kendi süper kahraman takımımızı kurmaktayız. Takımımıza aldığımız her kahraman özel yeteneklere sahipler. Kahramanların sahip olduğu bu özel yetenekler oyuna çeşitlilik kazandırıyor. Hulk, Örümcek Adam, Iron Man, Thor, Black Widow, Kaptan Amerika gibi ünlü süper kahramanların yanında birçok farklı kahraman seçeneği oyunda bizi beklemekte.

Marvel Mighty Heroes'ta başarı kazandıkça kahramanlarımızı geliştirebiliyoruz. Çok sayıda farklı yetenek arasından seçtiklerimizi kahramanlarımıza ekleyebiliyoruz. Ayrıca karamanlarımız için değişik kostüm seçenekleri de bize sunuluyor. Online olarak oynayabileceğiniz Marvel Mighty Heroes'da 4 arkadaş birlikte düşmanlarınızla savaşabiliyor ve eğlenceyi paylaşabiliyorsunuz.

Marvel Mighty Heroes güzel grafiklere sahip ve göze hoş görünüyor. Oyunu oynayabilmek için mobil cihazınızda iOS 7.0 işletim sisteminin kurulu olması gerekmekte.