Marvel Run Jump Smash!

Marvel Run Jump Smash!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Marvel Run Jump Smash! eğlenceli bir iOS oyunudur

Marvel Run Jump Smash! bize en güçlü Marvel süper kahramanlarını kontrol edebilme imkanı veren ve iOS işletim sistmeine sahip iPhone ve iPad'lerimizde oynayabileceğimiz ilerlemeli bir oyundur. 

Marvel Run Jump Smash!'da Hulk, Iron Man, Spider Man ve Thor gibi birçok farklı Marvel süper kahramanlarının ortak hikayelerine tanık oluyoruz ve Loki gibi kötü kahramanlarla çarpışırken yanlarında yer alıyoruz. Oyunda hedefimize ulaşmak için birçok farklı engeli aşıyoruz ve düşmanlarla çarpışarak yolumuzu açıyoruz.

Marvel Run Jump Smash!'ta kahramanımız 2 boyutlu bir ortamda ekranın sağ tarafına doğru ilerliyor. Bu esnada zamanlamaya dikkat ederek kahramanımızın zıplama veya saldırma gibi gerekli eylemleri yapmasını sağlıyoruz. Yolumuzun üzerinde toplayacağımız altınlarla görevleri tamamlamamızı kolaylaştıracak güçlendirmeler satın alabiliyor, kahramanımızın temel özelliklerini geliştirebiliyoruz. Oyunda kahramanlarımızın süper güçlerini kullanmak ise ayrı bir keyif.

Marvel Run Jump Smash!'da görevleri tamamladıkça yeni kahramanları açabilmemiz de mümkün. Kahramanlarımızın arasında geçiş yapmamıza imkan tanıyan oyun Marvel evrenindeki ikonik mekanlara da yer veriyor.

Not: Oyun çalışmak için internet bağlantısı gerektirmektedir.

 

YORUMLAR