Modern Combat 5: Blackout 1.0.1 (ios)

Modern Combat 5: Blackout

Modern Combat 5: Blackout
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,574

  • Üretici

    Gameloft

Modern Combat 5: Blackout iOS'un en iyi FPS oyunları arasında yer alıyor

Modern Combat 5: Blackout eğer mobil cihazlarınızda bilgisayar oyunları kalitesinde bir FPS oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz başarılı bir mobil aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefon ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz Modern Combat 5: Blackout mobil oyunlardaki tecrübesi ve geliştirdiği birbirinden güzel oyunlarla tanınan Gameloft tarafından geliştirilmiş bir başka başyapıttır. Modern Combat serisinin yeni oyununda suçlular ve terörizm nedeniyle kaosa sürüklenmiş dünyayı terör tehlikesinden kurtarmak için kollarımızı sıvıyoruz ve aksiyonun içerisine dalıyoruz. Serinin yeni oyundaki temel amacımız dünyayı parçalamak isteyen manyağın kim olduğunu ortaya çıkarmak. Bu iş için Tokyo'dan Venedik'e kadar uzanan uzun bir yolculuğa atılıyoruz ve ölümcül bir mücadeleye giriyoruz.

Modern Combat 5: Blackout grafik kalitesiyle göz büyüleyen bir yapım. Oyunda etrafımızdaki çevresel öğeler, kullandığımız silahlar ve karakter modellemeleri yüksek detaya sahip. Bunun yanında görsel efektler de büyük başarı yakalıyor. Modern Combat 5: Blackout'un oynanışı da zengin özelliklerle donatılmış. Oyunu dilerseniz tek kişilik görevleri yaparak oynayabilir, dilerseniz internet üzerinden diğer oyuncularla birlikte oynayabilirsiniz. Çok oyunculu modlarda takımlar kurarak diğer takımlarla çarpışabiliyor ve daha çok heyecan yaşayabiliyorsunuz.

Modern Combat 5: Blackout oyunculara dört farklı kahramandan birini seçme imkanı vermekte. Saldırı, Ağır, Keşifçi veya Keskin Nişancı adlı bu kahramanlar kendilerine has yeteneklere sahipler ve oyunda çeşitlilik yaratıyorlar. Oyuncuların kişiselleştirebilecekleri bu kahramanların özelliklerini oyunda kazandığınız beceri puanlarını kullanarak geliştirebiliyorsunuz.Benzer şekilde oyunda ilerledikçe yeni silahların kilidini açabiliyor ve oyunu daha eğlenceli hale getirebiliyorsunuz.

Bir mobil FPS oyunu klasiği olmaya aday Modern Combat 5: Blackout kaçırmamanız gereken bir yapım.

YORUMLAR