Myth Defense LF 2.0.1 (ios)

Myth Defense LF

Myth Defense LF
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Myth Defense LF heyecan verici bir strateji oyunudur

Myth Defense LF eğer strateji oyunu oynamayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek kule savunma oyunu türünde bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize indirerek oynayabileceğiniz Myth Defense LF'de aydınlığı temsil eden güçlerin karanlık güçlerle savaşı konu alınıyor. Bu fantastik macerada aydınlık güçleri kontrol ederek üzerimize akın akın saldıran şeytani güçleri yenmeye çalışmaktayız.

Myth Defense LF klasik kule savunma oyunlarına ilginç yenilikler getiren bir oyun. Oyunda 22 farklı savunma kulesi türü yer alıyor. Bu savunma kulelerinin haricinde düşmanlarımızı zayıflatabilmek için farklı seçeneklere de sahibiz. Oyunda düşmanalrımızın hareket rotalarına tuzaklar kurabiliyoruz ve böylece kritik anlarda rahat bir nefes alabiliyoruz. Ayrıca savaş alanın özellikleri de oyunda işimize yarayabiliyor. Bataklıklar ve çamur alanlar gibi çeşitli etkenler düşmanlarımızı yavaşlatabiliyor.

iCloud desteğine sahip olan Myth Defense LF'yi eğer iPad tabletinizin yanında iPhone telefonunuzda da oynuyorsanız oyunun bulut kayıt özelliği hoşunuza gidecektir. Bu özellik sayesinde farklı iOS cihazlarda oyunu oynarken oyunu internet üzerinden senkronize ederek oyuna kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

YORUMLAR