Neon Commander

Neon Commander
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Neon Commander, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz retro tarzda hazırlanmış eğlenceli bir ateş etme oyunudur.

Neon Commander, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri oldukça eğlenceli bir retro ateş etme oyunudur.

Dünyayı istila etmeye çalışan uzaylı gemilerine karşı sahip olduğunuz kalkan teknolojisi yardımıyla karşı koymaya çalışacağınız oyun oldukça farklı ve sürükleyici bir oynanışa sahiptir.

Atarilerin ilk zamanlarında oynadığımız klasik tuğla kırma oyunlarına benzer bir mantığa sahip olan oyunda amacınız düşmanlarınızın ateş gücünü sahip olduğunuz teknoloji yardımıyla onlara karşı kullanmaktır. Başka bir deyişle size saldırı yapan düşmanlar tarafından kullanılan mühimmatı oyun ekranı üzerine dokunarak çizeceğiniz kalkanlar yardımıyla geri göndermek ve düşman uzay gemilerini yok etmektir.

 

32 Adet zorlu bölümün, farklı düşmanların, kullanabileceğiniz çeşitli kalkan teknolojilerinin ve oyun içi güçlendiricilerin sizleri beklediği Neon Commander, son zamanlarda keyif alarak oynadığım oyunlardan bir tanesi.

Eğer sizler de eski atari oyunlarını seven ve özleyen oyunculardansanız, Neon Commander'ı mutlaka denemenizi öneririm.

Neon Commander Özellikleri:

  • 32 zorlu bölüm
  • 6 bölüm sonu canavarı
  • Basit dokunmatik kontroller
  • Çeşitli düşmanlar
  • Eğlenceli retro çizimler
  • Etkileyici grafikler ve sesler