Netflix 13.7.0 (ios)
Netflix
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    7,163

  • Üretici

    Netflix, Inc.

Netflix, binlerce film ve diziyi yüksek kalitede tüm cihazlarınızdan izleyebileceğiniz bir servis.

Netflix, bildiğiniz üzere en yeni filmleri ve en çok izlenen dizleri bünyesinde barındıran abonelik modelli bir servis ve içerikleri tüm platformlardan izleme seçeneği sunuyor. Hafta sonları veya iş/okul sonrası dizi ve film izlemeden edemiyorsanız iPhone/iPad'inizde kullanabileceğiniz bu uygulama vazgeçilmeziniz olacak.

Dizi ve film tutkunlarının en çok takip ettiği servislerden Netflix’in mobil uygulaması oldukça kaliteli. Binlerce film ve diziye kolaylıkla ulaşmak, dizilerin istenilen sezon ve bölümlerini bulmak, istenilen kalitede istenilen cihazdan üstelik aynı anda farklı cihazlardan izlemek mümkün.

Tabii ki böylesine zengin bir içeriğe ücretsiz ulaşma şansınız yok. Bu noktada karşınıza üç seçenek çıkıyor. İçerikleri tek bir cihazdan izlemek istiyor ve internet bağlantınız yeterince hızlı olmadığından HD/UltraHD kalitesinde izleme şansınız yoksa tercih edebileceğiniz giriş paketi 15.99 TL, kalite benim için önemli ve HD gerekirse UltraHD kalitede izlemek istiyorum diyorsanız, aynı anda hem telefondan hem tabletten hem de televizyondan izleme düşüncesinde iseniz en üst paket olan premium’a yönelmeniz gerekiyor. Onun da fiyatı 39.99 TL. Fiyatların bu denli yüksek olması Netflix’in Euro cinsinden hesaplamasına bağlı. Spotify, Apple Music gibi yurt dışında da Türkiye’de de aynı fiyat uygulanırsa çok daha cazip olacaktır.

 

A'dan Z'ye Netflix

YORUMLAR