Office Lens 1.0 (ios)

Office Lens

1.0
Office Lens
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  586

 • ÜRETİCİ

  Microsoft Corporation

Office Lens, iPhone'unuzu ufak bir tarayıcı dönüştüren bir Microsoft uygulaması.

Office Lens, iPhone’unuzla çektiğiniz resimleri pdf, pptx, docx formatına dönüştürmenize izin veren kolay kullanımlı ve ufak boyutlu bir belge tarama uygulaması ve Microsoft imzasını taşıyor. Windows Phone platformunda yayınlandıktan sonra seneler sonra iPhone için indirilmeye açılan uygulamanın tamamen ücretsiz olması ise muazzam.

Faturalarınızın sararmasını önlemek, önemli dokümanların kaybolmasının önüne geçmek için iPhone’unuzda kullanabileceğiniz çok sayıda belge tarama uygulaması mevcut. Scanbot, Evernote, Scanner Pro bu işi yapabilen uygulamalardan en çok bilinenleri. Ancak Office Lens’i bu uygulamalardan ayıran önemli bir özelliği mevcut. Office Lens Microsoft Office uygulamaları ile entegre şekilde çalışacak şekilde tasarlanmış. Uygulama içerisinde bulunan kamera butonunu kullanarak belgenin veya beyaz tahtanın görüntüsünü alıyor ve OneNote, OneDrive veya tercih ettiğiniz başka bir bulut depolama alanına kaydediyorsunuz. Öte yandan fotoğrafı pdf formatına dönüştürebiliyor veya doğrudan e-posta olarak iş arkadaşınıza gönderebiliyorsunuz.

Dokümanların, faturaların, kartvizitlerin, afişlerin dijital kopyalarını elde etmenize izin veren Office Lens uygulamasının kullanımı da son derece kolay. Tek yapmanız gereken doküman, fotoğraf ve beyaz tahta seçimini yaptıktan sonra kamera butonuna dokunmak. Office Lens tarama işlemini kısa bir sürede gerçekleştiriyor ve belgeyi en kaliteli şekilde karşınıza çıkarıyor.

Office Lens Özellikleri:

 • İş toplantısı sırasında tahta üzerine yazılanları anında mobil cihazınıza aktarın.
 • Önemli dokümanları, faturalarınızı kusursuza içe aktarın.
 • Resimleri OneDrive, OneNote hesabınıza kaydedin.
 • Resimleri Word (docx), PowerPoint (pptx) veya PDF formatına çevirin.

YORUMLAR