Order & Chaos 2 1.0.1 (ios)

Order & Chaos 2

Order & Chaos 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Order & Chaos 2 yüksek kaliteli bir mobil MMORPG oyunudur

Order & Chaos 2 eğer fantastik hikayeye sahip RPG oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MMORPG olan Order & Chaos 2'nin başlangıcında bir aldatılış hikayesiyle karşılaşıyoruz. Birinci oyunun sonuna denk gelen bu olaylarda büyülü bir taşı parçalıyoruz ve aldatıldığımızı anlıyoruz. Bu olay sonrasında dünyada kıyamet adeta kopuyor ve kaos her yana sıçrıyor. 2. oyunda bu kaosu ortadan kaldırarak dünyaya düzeni getirmek için mücadele ediyoruz. Bu iş için zindanlara dalarak zorlu bölüm sonu canavarları ve düşmanlarla savaşmaktayız.

Order & Chaos 2'de bizi ilk oyunda yer alan insan, ork, elf ve mendel ırklarının yanısıra yeni bir ırk olan Kratan ırkı bekliyor. Sürüngen şeklinde olan bu ırk diplomaside sahip olduğu yetenek ile öne çıkmakta. Kendi kahramanımızı yaratırken görünümünü, yüzünü, vücut şeklini belirleyebiliyoruz. Sonrasında sınıf seçimi yaparak oyuna başlıyoruz. Savaşçı, büyücü, okçu, keşiş, kanlı şovalye seçebileceğimiz kahraman sınıfları.

Order & Chaos 2'de dilerseniz zindanlara dalabilir, görevleri yaparak seviye atlayabilir, dilerseniz PvP yaparak diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. Oyunun PvP modunda takım tabanlı olarak çarpışabiliyorsunuz veya düello yapabiliyorsunuz. Göze hoş görünen grafikler, kolay kontroller Order & Chaos 2'nin hoşunuza gidecek yönleri.

YORUMLAR