Pacific Wings 1.8 (ios)

Pacific Wings

1.8
Pacific Wings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pacific Wings klasik tarzda bir uçak savaşı oyunudur

Eğer zamanında atari salonlarında oynadığınız klasik retro tarzda uçak savaşı oyunlarını özlüyorsanız Pacific Wings size aradığınız eğlenceyi sunacak olan ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir uçak oyunudur.

Pacific Wings bizi 2. Dünya Savaşı'nın en heyecanlı anlarına taşıyan bir mobil oyundur. Oyunda Pasifik Okyanusu'nda yer alan adaların hakimiyeti için savaşan Japonya ve Amerika'nın hava şavaşlarına tanık oluyoruz. Bu gerilim dolu dönemde Japonlar ünlü kamikaze uçaklarıyla ölümüne saldırırken müttefikler düşmanlarını yenmek için var güçleriyle çalışmaktadırlar. Biz de bir müttefik pilotu olarak pervaneli P-38 savaş uçağımıza atlıyoruz ve Japon hava kuvvetlerine meydan okuyoruz.

Pacific Wings'te retro tarzda grafikler hakim. Uçağımızı kuşbakışı olarak yönetiyoruz ve haritada dikey olarak ilerliyoruz. Düşmanlarımıza ateş ederken bize gönderilen mermilerden kaçmalı ve görevimizi tamamlamalıyız. Birçok farklı Japon savaş uçağıyla karşılaştığımız oyunda uçağımızın kullandığı silahlar için  3 adet geliştirme sunuluyor. Bu geliştirmeleri alarak ateş gücümüzü arttırabiliyor ve daha güçlü düşmanlarla mücadele edebiliyoruz.

Eğer klasik tarzda oyunları seviyorsanız Pacific Wings hoşunuza gidecek bir seçenek olacaktır.

YORUMLAR