PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND 1.10 (ios)

PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND

PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    32

  • Üretici

    FPS Shooter

Mobilde en çok oynanan piksel görselli battle royale oyunu

PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND, Fortnite, PUBG gibi battle royale oyunlarını sevenlerin ve grafiklere takılmayanların keyif alarak oynayacağı bir mobil oyun.

Mobilde 5 milyonun üzerinde indirmeye ulaşan sanırım tek piksel görselli battle royale oyunu. iOS tarafında da ücretsiz indirilebilir olmasıyla sevindiren yapımda piksel karakterlerle blok şehrini keşfediyor, mücadeleye giriyorsunuz. Büyük radyasyon adasında son hayatta kalan olmak için iyi bir strateji belirlemeli, hızlı düşünüp asla tereddüt etmemelisiniz. Tek başınıza onlarca düşmana kadar savaşmaya hazır mısınız?

Mobilde milyonlarca indirmeye ulaşan online hayatta kalma oyunu Pixel’s Unknown Battle Ground, 20’den fazla oyuncunun buluştuğu geniş haritalar sunuyor. Her karışı ganimetle dolu bu yerde onlarca oyuncu arasından hayatta kalmayı başarmak elbette kolay olmuyor. Helikopterden inişinizi çok iyi ayarlamalı, her daim arkanızı kollayarak gezilmedik nokta bırakmamalısınız. Düşmanla yüz yüze gelmeden ganimetleri toplamalısınız. Sizi güçlendiren ganimetler kadar bulunduğunuz bölge de önemli. Adanın her yeri güvenli değil; gezip bulmanız gerekiyor. Bu arada kalaşnikof, küçük tüfek, keskin nişancı tüfeği, makinli tabanca, tabanca ve daha birçok silahın yanı sıra tank gibi güçlü araçlar sizi bekliyor.

YORUMLAR