Poker Extra 1.1.2 (ios)

Poker Extra

Poker Extra
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Poker Extra, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz ve çevirimiçi bir poker oyunudur.

Poker Extra, binlerce insanla aynı anda poker oynayabileceğiniz bir kart oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletleriniz ile oynayabileceğiniz oyunda, binlerce çip kazanıp arkadaşlarınızda keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Poker Extra oyununu ilk yüklediğinizde Facebook hesabınızla giriş yaparak üye olma derdinden kurtulmanız mümkün. Daha sonra gerçek bir Texas Holdem deneyimi sizi bekliyor olacak. Oyunu işe giderken/dönerken, boş vakitlerinizde, kısacası dilediğiniz her yerde çevirimiçi binlerce oyuncuyla poker oynayabiliyorsunuz. Arkadaşlarınız ve o sırada oyunda olan kişilerle oyunun keyfi daha da artıyor diyebilirim. Ayrıca ilk girişte 60.000 çip ile başlıyorsunuz ve her dört saatte bir 10.000 çipte hediye olarak hesabınıza geliyor. 

Eğer mobil platformlarda iyi bir poker deneyimi yaşamak istiyorsanız Poker Extra'yı ücretsiz indirebilirsiniz. Oyun 18 yaş altı için pek uygun değil, dolayısıyla bu yaş kitlesinden büyük olanların oynamasını öneririm.

YORUMLAR