Poker Friends 2.5.3 (ios)

Poker Friends

Poker Friends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    22

  • ÜRETİCİ

    Big Blue Parrot

Poker Friends, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde özel odalar kurarak sadece arkadaşlarınız ile birlikte poker oynayabileceğiniz ücretsiz bir iOS kart oyunu.

Poker Friends, sadece arkadaşlarınızı davet ederek özel bir masada poker oynayabileceğiniz hem ücretsiz hem de eğlenceli bir iOS poker oyunu.

Kuracağınız özel poker masalarına sadece arkadaşlarınızı davet edebiliyor olduğunuz gibi, tanımadığınız diğer oyuncuları da davet ederke onlarla hem poker oynayabilir hem de sohbet ederek tanışıp, arkadaş olabilirsiniz.

Düzenli olarak verilen ücretsiz çipler sayesinde para harcamanıza gerek kalmadan dilediğiniz kadar online poker oynama keyfi sunan Poker Friends, iOS platformunda olduğu gibi Android platformunda da bulunuyor.

Haftalık olarak düzenlenen en çok puan alan oyuncu etkinliğini kazanarak sürpriz hediyeler kazanabileceğiniz oyunda en önemli özellik, özel poker masaları kurarak sadece arkadaşlarınız ile poker oynayabiliyor olmanız.

Misafir olarak diğer oyuncuların oyunlarına girebileceğiniz oyunun masa grafikleri de oldukça güzel. Eğer iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynaybileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir onliner poker oyunu arıyorsanız Poker Friends'i hemen indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR