Police Cop Duty Training

Police Cop Duty Training
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    50

  • Üretici

    AppStream Studios

Police Cop Duty Training, polis memuru olmak için akademide eğitime girdiğiniz bir iOS oyunu.

Police Cop Duty Training, iPhone ve iPad’imizde ücretsiz oynayabildiğimiz polis eğitim oyunu. Şehirde artan suç oranına bir dur diyerek polis olmaya karar veriyor ve polis okuluna yazıyoruz. Amacımız şehrin en iyi polis memurları arasına girmek.

Tanıtımda gösterilen görsellerin yansıtılmaması yüzünden bizleri biraz hayal kırıklığına uğratsa da oynanışı ile bunu kapatıyor. Polis akademisinde gerçek bir eğitime girdiğimiz oyunda eğitimimiz üç aşamada tamamlıyoruz. Birinci aşamada polis memurumuz hızlıları nasıl daha hızlı kovalayacağını, aşılması güç yerleri nasıl aşacağını, ikinci aşamada suçluları sokaklarda arabayla kovalayabilmeyi, son aşamada da ateş etmeyi öğreniyor. Eğitimleri başarıyla tamamlayabilmemiz için verilen kısıtlı süreyi aşmamamız gerekiyor. Aksi halde polis eğitim okuluna veda ediyoruz.

Bir polis memurunda bulunması gereken tüm özellikleri kazandığımızda oyunu bitirmiş oluyoruz. Eğitim bölümlerinin kısa olduğuna aldanmayın; eğitimlerde süre sınırı ve tek çırpıda tamamlanabilecek basitlikte değil. Eğitim aşamalarının ilerledikçe açıldığını ve her eğitimin başında kısa bir bilgi verildiğini ekliyim.

Oyunda polis memurumuzu kontrol etmek için ekranın sol tarafındaki analog ve sağ tarafındaki dokunmatik tuşu kullanıyoruz. Kontrol sistemi biraz daha iyi yapılabilirmiş ve farklı kontroller sunulabilirmiş ancak bu haliyle de oynanmayacak düzeyde değil.

YORUMLAR