puhutv 1.0 (ios)

puhutv

1.0
puhutv
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    4,821

  • Üretici

    DOGUS DIGITAL

puhutv, iPhone ve iPad kulanıcıları için en iyi ücretsiz - hd kalitede yerli dizi ve film izleme uygulaması.

puhutv, mobil cihazlar üzerinden yerli dizi ve film izlemeyi tercih eden biriyseniz favorileriniz arasına gireceğine emin olduğum bir uygulama. iPhone ve iPad’inize ücretsiz indirip üye olmadan yeni ve popüler Türk dizileri ve filmleri HD kalitede izleyebiliyorsunuz ki iOS platformunda ücretsiz kategorisinde eşi benzerine rastlamanız oldukça zor.

Sevdiğiniz yerli dizilerin izlemediğiniz bölümlerini YouTube’da veya belli başlı sitelerde yüksek kalitede aramak yerine puhutv uygulamasını indirip tüm dizilere hızlıca ulaşabilirsiniz. Platforma üye olmanız da gerekmiyor üstelik. Behzat Ç., İşler Güçler, İçerde, Kiralık Aşk gibi dizilerin yanında Hababam Sınıfı, Tosun Paşa gibi defalarca izlenebilen Yeşilçam filmlerini HD kalitede sunuyor.

"Not: puhutv üye olmadan tüm içeriği ücretsiz izleyebildiğiniz bir platform ancak izlediklerinize göre öneriler sunmasını, dizinizin yeni bölümü yayınlandığında bildirim gönderilmesini, yarıda bıraktığınız yayına kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız ücretsiz üyeliğinizi oluşturmanızı gerekiyor."

YORUMLAR