Runtastic Libra

Runtastic Libra
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Fransızca

  • TOPLAM İNDİRME

    29

  • Üretici

    Runtastic

Runtastic Libra, iPhone ve iPad sahiplerinin cihazları üzerinden düzenli olarak kilo takibi yapmasını ve böylece kilo vermesini sağlayan yararlı bir sağlık uygulaması.

Uygulama marketlerinde bulunan popüler sağlık ve spor uygulamalarının sahibi Runtastic firması tarafından çıkarılan en son uygulama Runstastic Libra, iOS kullanıcılarının ideal kilolarına kavuşmaları için gerekli yardımı sağlıyor. Kilo değerinizi girdikten sonra bir profile sahip olacağınız uygulama diğer Runtastic uygulamaları ile de senkronize olarak, diğer uygulamaları kullanmanız durumunda verilerinize kolayca erişmenizi sağlıyor.

Kendi kilonuzu girdikten sonra uygulama olmanız gereken ideal kilonuzu belirliyor ve bu kiloya ulaşabilmeniz için gerekli yardımı size sağlıyor. Teşvik edici bir uygulama olan Runtastic Libra üzerinde kendi hedeflerinizi belirleyerek, kilo değişim sürecinizi de detaylı olarak takip şansı sunuyor. Böylece adım adım kilo kaybınızı görebiliyorsunuz.

Kilo kontrolü ile sınırlı olmayan uygulama, vücut yağ oranınızı, kemik ağırlığınızı, kas oranınızı ve diğer gerekli bilgileri de sunuyor. Örneğin çok kilolu değilsiniz fakat vücunuzda yağ birikimi varsa, bu yağlardan uygulamayı kullanarak kurtulabiliyorsunuz. Yada benzer bir durum olarak kas artışı sağlamak isteyen kullanıcılarda uygulamayı kullanabilir.

Kişisel istatistiklerinize ulaşarak dilediğiniz zaman kontrol etme imkanınızın olduğu Runtastic Libra'nın arayüzü de oldukça şık ve kola kullanıma sahip. Sadece sunmuş olduğu özellikler ve fonksiyonlar ile öne çıkmayan uygulama, aynı zamanda modern tasarımı ile de gözlere hitap ediyor.

Özellikle kolay kilo alıp kaybedebilen kişilerin kullanarak kilo kontrollerini yapmasını sağlayan uygulama, böylece mevsim değişikliklerinde yada belirli dönemlerde yaşayacağınız hızlı artış veya düşüşleri engellemek için size yardımcı oluyor. Kilo takibi yapmak isteyen iPhone ve iPad sahiplerinin uygulamayı ücretsiz olarak indirip kullanmasını öneririm. Android versiyonu da bulunan uygulamayı ihtiyacı olduğunuz düşündüğünüz Android yada iOS telefon sahiplerine önrebilirsiniz.

YORUMLAR