SAS: Zombie Assault 4 1.0 (ios)

SAS: Zombie Assault 4

1.0
SAS: Zombie Assault 4
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    126

  • Üretici

    ninja kiwi

SAS: Zombie Assault 4 aksiyonun zirve yaptığı zengin içeriğiyle dikkat çeken bir zombi oyunudur.

Beklenmedik bir anda türeyen zombiler insanlığın en büyük tehdidi olmuş durumda. İyiye dair ne varsa yok etmeye çalışan yaşayan ölülerin karşısında durabilecek bir güç yok. En azından biz olaya dahil olana kadar durum böyleydi. Şimdi silahlarımızı kuşanmalı ve salgın bir virüs sonucunda ortaya çıkan yaratıkları yok etmeliyiz.

Oyunda dur durak bilmeyen bir aksiyon atmosferi hakim. Macera bir an olsun bile durulmuyor ve sürekli olarak karşımıza yeni yaratıklar çıkıyor. Neyseki elimizde en gelişmiş silahlardan oluşan bir cephanelik var ve buradaki silahları dilediğimiz gibi alabiliyoruz. Toplamda 160 farklı silah olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Oyunun en dikkat çeken yanlarından bir tanesi de 4 kişiye kadar multiplayer desteği sunuyor olması. Bu sayede arkadaşlarınızla ortak oyunlar kurabilir ve birlikte mücadele edebilirsiniz. Açıkçası oyun genel olarak son derece başarılı. Bir mobil oyundan beklediğimizin üzerinde bir performans sergileyen SAS: Zombie Assault 4’ü zombi temalı aksiyon oyunlarından keyif alan herkesin denemesini tavsiye ediyorum.

YORUMLAR