SendItz

SendItz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca büyük boyutlu dosyalar gönderebilmek ve alabilmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanın.

Mobil cihazlarda dosya paylaşımı yapabilmek bazen sıkıntılı bir süreç olabiliyor. Özellikle büyük boyutlu dosyaları arkadaşlarınıza göndermek için kullanabileceğiniz uygulamalar çok sınırlı ve çalışmalarında genellikle sıkıntılar yaşanabiliyor. SendItz uygulaması bu soruna bir çare olarak hazırlanmış ve resimlerden, müziklerden tutun da büyük boyutlu videolara kadar pek çok dosyayı her türlü cihazı kullanan arkadaşlarınıza kolayca gönderebilirsiniz.

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad'ler için hazırlanan uygulama, hem diğer işletim sistemli cihazlara hem de web üzerindeki bulut depolama alanına dosya gönderebiliyor. Dosya başına 100 GB limit sunan uygulama, 1 TB'lık toplam dosya limiti sunuyor ve bu oldukça yeterli diyebilirim.

Kayıt için sadece e-mail adresinizin ve telefon numaranızın gerekmesi ise onu oldukça hızlı kullanılabilir hale getiriyor. Dosya gönderdiğiniz kişilerin direkt olarak bildirim almaları ise gönderilenleri hemen indirebilmelerine yardımcı oluyor. Daha önceden açtığınız dosyaların bellekte tutulması ile bant genişliğinden tasarruf edebilmek de mümkün.

YORUMLAR