Sky Force Reloaded 1.00 (ios)

Sky Force Reloaded

Sky Force Reloaded
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky Force Reloaded mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir uçak savaşı oyunudur

Sky Force Reloaded, mobil cihazların en başarılı oyun serilerinden olan Sky Force'un yeni oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uçak savaşı oyunu olan Sky Force Reloaded klasik shoot em up türündeki atari oyunlarındaki retro yapıya sadık kalıyor ve bu yapıyı oldukça yüksek kaliteli graifklerle birleştiriyor. Sky Force Reloaded'da yine uçağımızın pilot koltuğuna atlıyoruz ve gökyüzüne açılarak düşmanlarımızla savaşıyoruz. Yeni bölümlerde kara, deniz ve havadaki düşmanlarımızın yanında güçlü bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşıyoruz ve bolca aksiyonun içerisine dalıyoruz.

Sky Force Reloaded'da dikkat çeken en büyük yenilik artkık oyunculara yeni uçak seçenekleri sunuluyor oluşu. Bu uçaklar kendilerine has avantajlara ve dezavantajlara sahip oldukları için farklı oynanış tecrübeleri sunuyorlar. Serinin bir önceki oyununda olduğu gibi bölümler esnasında yıldızları ve silah geliştirmelerini topluyoruz. Kazandığımız yıldızları kullanarak uçağımızın özelliklerini kalıcı olarak geliştirebilmemiz de mümkün.

Eğer bol aksiyon içeren yüksek grafik kalitesine sahip bir mobil oyun oynamak isterseniz Sky Force Reloaded'ı kaçırmayın.

ARTILAR

Güzel grafikler

Yeni uçak seçenekleri

Kaliteli seslendirmeler

EKSİLER

YORUMLAR