Smash Cops Heat 1.10.07 (ios)

Smash Cops Heat

Smash Cops Heat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smash Cops Heat, klasik yarış oyunlarından sıkılanlar için harika bir seçenek ve hem iPhone hem de iPad'de oynanabiliyor.

Smash Cops Heat, iPhone ve iPad’inizde oynayabileceğiniz en sıra dışı yarış oyunu diyebilirim. Şimdiye kadar oynadığınız tüm araba yarışı oyunlarını unutturacak kadar farklı bir oynanış sunan Smash Cops Heat, popüler Smash Bandits Racing’in yapımcılarının imzasını taşıyor.

Klasik checkpoint içeren araba yarışı oyunlarından bıkkınlık geldiyse, iOS cihazınız için farklı bir yarış oyunu arıyorsanız ücretsiz de olsun diyorsanız Smash Cops Heat oyunundan daha iyi bir seçenekle karşılaşacağınızı sanmıyorum. Oyunun yapımcısı aynı olduğundan kontrol mekanizmasına kadar her şey farklılık göstermiyor. Bu noktada daha önce Smash Racing’i oynadıysanız bunu da rahatlıkla oynayacağınızı, zevk alacağınızı söyleyebilirim.

Cihazın gücünü emen süper grafikler sunmamasına rağmen oynarken kesinlikle zevk veren bir yarış oyunu diyebileceğim Smash Cops Heat, Amerika sokaklarında geçiyor. Daracık, keskin virajları olan sokaklarda suçluları kovalıyorsunuz. Tek amacınız suçluların araçlarını paramparça etmek.

Polis aracınızı nasıl süreceğinizi ve suçluları nasıl yakalayacağınızı öğrenerek başladığınız oyunda kovalamaca, meydan okuma içeren onlarca bölüm yer alıyor. Başarı ile yakaladığınız her suçlu size yıldız kazandırıyor. Kazandığınız yıldızları yeni araçlar denemek için harcayabiliyorsunuz. Harcama demişken polis araçlarından dilediğinizi ve hepsini para ödeyerek te aşma şansına sahipsiniz.

Smash Cops Heat, farklı kontrol mekanizması, oynanışı ile saran bir oynanış sunuyor. iPhone ve iPad’inizdeki oyunlar listesinde yarış oyunları da varsa düşünmeden indirim derim.

YORUMLAR