Spin Commander

Spin Commander
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spin Commander oyunuyla iPhone ve iPad cihazlarınızdan etkileyici bir aksiyon shooter deneyimine adım atabilirsiniz.

Spin Commander, son zamanlarda karşılaştığımız en ilginç shooter oyunlarından bir tanesi diyebilirim. iPhone ve iPad kullanıcılarının keyifle oynayabilecekleri oyun, ücretsiz olarak sunuluyor ve sıradışı oynanış şekliyle dikkatleri üzerine çekiyor. Elimizdeki üçgen şekilli uzay gemisini kullanarak üzerinize gelen düşmanları yenmeniz gereken oyun, son dönemin etkileyici aksiyon oyunları arasında.

Oyunun en dikkat çekici yanı, sıradışı kontrol mekanizması. Cihazınızda bulunan jiroskopu kullanan ve böylece cihazın hareketlerini tespit eden oyun, bu hareketlerle eş zamanlı bir şekilde ekrandaki geminin de dönmesini sağlıyor. Dönmesini sağladığınız gemi ise ekrana dokunmanızla birlikte ateş ediyor ve üstünüze doğru gelen düşmanları patlatabiliyorsunuz.

Spin Commander'ın sahip olduğu grafik ve ses öğeleri oldukça minimalistik bir şekilde hazırlanmışlar. Bu nedenle oynayışınız esnasında herhangi bir şekilde rahatsızlık duymanız yahut yorulmanız mümkün değil. Fakat kontrol dinamiklerinin biraz fiziksel hareket gerektirmesi uzun vadeli oyunlarda yorulmanıza sebep olabilir.

Karşımıza çıkan diğer ilgi çekici yanları listelemek gerekirse;

  • Toplamda 10 adet farklı bölüm
  • Boss savaşları
  • Zamanlamalı mod
  • Çok oyunculu mod
  • En yüksek skorları görebilme

Bu özelliklere ek olarak satın alabileceğiniz uygulama içi satın alma seçenekleri de barındıran Spin Commander, denemek isteyebileceğiniz yeni ve popüler oyunlardan birisi.

YORUMLAR