Split Squad 1.0.3 (ios)

Split Squad

Split Squad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Split Squad, iPhone ve iPad gibi iOS işletim sistemli mobil cihazlarda çalışabilen bir aksiyon oyunudur.

Split Squad, iOS işletim sistemi kullanan mobil cihazlarınız üzerinde deneyimleyebileceğiniz bir tür platform-aksiyon oyunudur.

Liffolab isimli stüdyonun geliştirdiği Split Squad, rogue-like diye tabir edilen oyun türünün içerisinde yer alıyor. Bu oyun türünde, karakteriniz ne kadar ölürse ölsün tekrar geri doğuyor ve geçtiği bölümleri en başından tekrar geçmesi gerekiyor. Split Squad da buna uygun olarak tasarlanmış ve kendisini ortaya çıkarmış bir yapım.

Oyunda bir şövalyemiz var ve arafta kalan şövalyemizin amacı hayata geri dönebilmek. İçinde onlarca yaratığın ve düşmanın olduğu araftan kurtulabilmek için yapması gereken de cesurca savaşıp, yolun en sonuna kadar gitmek. Böylesine bir hikayeyle bezenen Split Squad’da rogue-like türüne uygun olarak şövalyemiz ölürse en başa dönüyor ve ruhunun kaldığı yere geri dönerek, topladığı her şeyi geri alabiliyor. Platformlar arasından gidip, aksiyona daldığımız oyun boyunca oldukça eğleneceğini ve tekrar oynamak istediğinizi şimdiden söyleyebiliriz.

YORUMLAR