Star Wars Force Collection

Star Wars Force Collection
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Wars Force Collection ile Star Wars evreninde geçen bir maceraya atılabilirsiniz

Star Wars Force Collection eğer kart oyunu oynamayı severseniz hoşunuza gidebilecek olan bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kart oyunu olan Star Wars Force Collection'da Darth Vader ve Luke Skywalker gibi efsane Star Wars karakterlerinin kartlarını toplayarak kendi destenizi oluşturabilir ve internet üzerinden diğer oyuncularla heyecan dolu karşılaşmalar yapabilirsiniz. Tanınmış bir oyun geliştiricisi olan Konami tarafından geliştirilen Star Wars Force Collection 400 civarında farklı kart seçeneğini oyunculara sunarak oyunculara çeşitlilik gösteren kart desteleri yaratma imkanı sunuyor.

Star Wars Force Collection'da sahip olduğunuz her kart farklı yeteneklere sahip. Saldırı mesafesi ve saldırı gücü gibi özelliklere sahip olan kartlarınızdan oluşan destenizi rakiplerinize karşı stratejik bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Oyunda galibiyet kazandıkça Star Wars evrenini adım adım keşfedebiliyor ve tecrübe puanı ile ödüller kazanabiliyorsunuz. Toplayacağınız planlar ile de X-Wing gibi karakteristik Star Wars araçlarını inşa edebiliyorsunuz.

Star Wars Force Collection diğer oyuncularla birlikte lejyonlar kurmanıza ve rakip lejyonlarla savaşmanıza da imkan vermekte.

YORUMLAR