Suicide Squad: Special Ops

Suicide Squad: Special Ops
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Suicide Squad : Gerçek Kötüler, iOS platformu kullanan telefon ve tabletler üzerinde çalışan ve DC'nin kötü karakterlerinden bir kısmını yönetebildiğiniz bir aksiyon oyunudur.

Suicide Squad: Special Ops, iPhone ve iPad üzerinde çalışan bir aksiyon oyunudur. 

Suicide Squad, DC Comics'in aynı adlı antikahraman takımından uyarlanan Amerikan süper kahraman filmi. Film DC Extended Universe'in geliştirdiği üçüncü yapım. David Ayer tarafından yazıp yönetilen filmin oyuncu kadrosunda Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis, Jai Courtney, Jay Hernandez, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Ike Barinholtz ve Scott Eastwood yer alıyor.

Filmden uyarlanan oyunda ise kötü karakterlerden Deadshot, Harley Quinn ve El Diablo'yu yönetmemiz mümkün olacak. Bu üç karakterin de elinde otomatik silahlar olacak ve karşımıza çıkan düşmanları halt etmeye çalışacağız. Ayrıca her bölümde farklı bir karakteri yöneteceğiz ve yönettiğimiz bu karakterlerin özel güçlerini kullanabileceğiz. Örneğin; bir bölümde Harley'nin beyzbol sopasını ortalıkta döndürürken, bir başka bölümde ise Diablo'nun ateş gücünü kontrol ediyor olacağız. 

YORUMLAR