Super Smash the Office 1.0 (ios)

Super Smash the Office

1.0
Super Smash the Office
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Smash the Office keyifli bir mobil aksiyon oyunudur

Super Smash the Office eğer canınız biraz etrafı parçalamak isterse açıp oynayabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Super Smash the Office'de hepimizin başına gelebilecek olaylar konu alınıyor. İş yerinizde patronunuza mı sinirlendiniz? İş arkadaşlarınız sizi çileden mi çıkarıyor? Bitmek bilmeyen mesai canınızı mı sıkıyor? Yoğun iş yükü altında eziliyor musunuz? O zaman açın Super Smash the Office oynayın ve biraz strest atın.

Super Smash the Office'de temel amacımız ofisimizi çeşitli silahlarla ve farklı kahramanlarla parçalamak, etrafımızdaki her şeyi yıkıp dökmek. Bu iş yaparken sürekli bize yaklaşan duvardan kaçmamız gerekiyor. Önümüze çıkan masaları, bilgisayarları, robotları ve ofis eşyalarını zamanında yok ederek duvara yakalanmaktan kurtuluyoruz. Ayrıca çeşitli power uplar ile geçici avantajlar kazanabiliyoruz.

Super Smash the Office oynadıkça kahramanlarımızı geliştirebilmemize ve yeni kahramanların kilidini açmamıze izin veriliyor. Oyunun grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR