SuperDepo

SuperDepo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    54

  • Üretici

    Turkcell Superonline

SuperDepo, Turkcell Superonline'ın fiber ve adsl kullanıcılarına sunduğu bir bulut depolama servisidir.

Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline’ın bulut depolama servisi SüperDepo, çapraz platform destekli bir yedekleme uygulamasıdır. Kişisel dosyalarınızı güvenli bir ortamda saklayan ve tüm cihazlarınızdan erişme imkana sunan uygulama, otomatik senkronizasyon ve yüksek hızda dosya yükleme, e-posta eklerini kaydetme gibi ek özellikler içeriyor.

Üç ay boyunca ücretsiz 10GB depolama alanı sunan SüperDepo ile müzik, video, fotoğraf dahil tüm dosyalarınızı Turkcell Superonline’ın güvenli sunucularında saklayabilir, dilediğiniz zaman hesabınız üzerinden bu dosyalara erişebilirsiniz.

Yenilikçi ve kullanıcı dostu arayüz üzerinden dosyalarınızı yönetmenize imkan tanıyan SüperDepo, e-posta eklerini kaydetme, fotoğraf ve videoları otomatik yükleme, ana ekranda görsel ön izleme çubuğu, güncel belgeler çubuğu, yükleme ve indirme durumunu gösteren değişken çubuk, dosyaları liste ve simge olarak görüntüleme gibi yenilikler içeriyor.

SüperDepo uygulamasında 10GB, 100GB ve 1000GB olmak üzere 3 farklı depolama seçeneği sunuluyor. 10GB depolama alanı için aylık 1TL, 100GB depolama alanı için aylık 5TL, 1000GB depolama alanı için de aylık 9TL ücret ödemeniz gerekiyor. 1TL karşılığında sahip olduğunuz 10GB depolama alanında yedekleme seçeneği bulunmuyor.

SüperDepo, birden fazla platformda destek veren fiber internet kullanıcıları için internet hızından bağımsız olarak 100Mbps ile yükleme yapma imkanı sunan bireysel bir bulut servis.

YORUMLAR