Swype Keyboard

Swype Keyboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swype Keyboard, iPhone ve iPad'inizin varsayılan klavyesi yerine geçebilen, kaydırma destekli klavye uygulamasıdır.

Swype Keyboard, iPhone ve iPad’inizde olduğundan çok daha hızlı yazmanızı sağlayan akıllı klavye uygulamalarından biridir. Swype Klavye’yi kolaylıkla iOS cihazınıza ekleyebilir ve varsayılan klavyeniz olarak kullanabilirsiniz.

WhatsApp, Skype, Facebook Messenger, WeChat, LINE ve diğer mesajlaşma uygulamalarını sıklıkla kullanan biriyseniz, Swype Klavye uygulamasını cihazınıza yükleyerek sevdiklerinizle daha hızlı iletişim kurabilirsiniz.

iOS cihazınızın varsayılan klavyesi yerine geçebilen Swype Keyboard ile yazma işlemi oldukça basittir. Parmaklarınızın kalınlığı nasıl olursa olsun uzun kelimeleri saniyeler içerisinde yazabilirsiniz. Tek yapmanız gereken; başlangıç harfine dokunmak ve parmağınızı harfler arasında kaydırmak. Parmağınızı çektiğinizde kelime yazılmış oluyor. Sembol ve noktalama işaretlerini de hızlıca girebiliyorsunuz.

Swype Keyboard, nasıl yazdığınızı öğrenebilen üçüncü parti klavye uygulamaları arasındadır. Kişiselleştirilebilirdir; sık kullandığınız kelimeleri ekleyebilir, önerilmesini istemediğiniz kelimeleri çıkarabilirsiniz.

Swype Klavye’nin desteklediği diller arasında İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca ve İspanyolca yer almaktadır. Yakında yeni diller ekleneceği geliştirici tarafından belirtilmiştir.

YORUMLAR