Temple Run: Brave

Temple Run: Brave
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    100

  • ÜRETİCİ

    Imangi Studios

Temple Run: Brave, aksiyon dozu yüksek, heyecanlı ve sürükleyici bir koşu oyunu.

Temple Run: Brave iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde keyifle oynayabileceğimiz bir sonsuz koşu oyunu. Aksiyon dozunu git gide artıran Temple Run serisinin bu versiyonunda Imangi ve Disney bir araya gelerek ortaya orijinal bir yapım çıkartmayı amaçlamış. Başarılı olmuşlar mı? Hep beraber görelim.

Oyundaki dinamikler evvelki oyunların aynısı. Yine karakterimizi kontrol etmek için ekranda basit parmak kaydırmaları yapmamız gerekiyor. Tabii ki bu aşamada zamanlama çok önemli bir yere sahip. Yapılması gereken bir hareketi bir saniye erken veya geç yapmanız ne yazık ki kaybetmenize yol açabiliyor. Hal böyle olunca tüm dikkati ekrana vermek gerekiyor.

Oyunda çok sayıda yenilik mevcut. Hedeflere ok atabilmemiz ve bu sayede puan kazanabilmemiz, yenilenen görseller, geliştirilen fizik motoru ve yeni karakterler bunlardan sadece birkaçı. Oyundaki temel amacımız Mordu ismindeki şeytani ayıdan kaçmak ve mümkün olduğunca hayatta kalmak. Ne kadar uzun süre koşarsak o kadar fazla puan topluyoruz. Bu esnada bölümlere serpiştirilmiş olan puanları da toplamak gerekiyor. Bunu başarmak pek kolay olmuyor çünkü şeytani ayı sürekli olarak peşimizden koşuyor ve aynı anda iki farklı şeye konsantre olmak epey zorluyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Temple Run: Brave, bu kategoride oynayabileceği kaliteli ve sürükleyici bir oyun arayan herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR