Texas Holdem Poker 3.4.0 (ios)

Texas Holdem Poker

Texas Holdem Poker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Texas Holdem Poker, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde online poker oynama keyfi yaşayabileceğiniz ücretsiz bir iOS oyunu.

Texas Holdem Poker, poker severlerin bir araya gelerek taxas holdem poker oynama keyfine doyduğu online bir iOS oyunu. Apple Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan oyun milyonlarca oyuncuya sahip.

Online olduğu için internet bağlantısı gerektirmektedir. Evinizde Wi-Fi varsa yada mobil internet paketine sahipseniz dilediğiniz yerde poker oynayabiliyorsunuz. Otobüsle işe giderken, uzun seyahatlarda, iş molalarında, okul aralarında vb. istediğiniz zaman istediğiniz yerde iPhone ve iPad'leriniz üzerinde poker oynamak için uygulamayı indirmeniz yeterli.

Oyuna günlük olarak yaptığınız girişler için hediye çip veriliyor. Bu çipleri iyi değerlendirerek arttırmak ise tamamen sizin yeteneğinize ve şansınıza kalıyor. Ayrıca dilerseniz oyun içi çipleri belirlenen ücretleri ödeyerek alabiliyorsunuz. Diğer oyuncular ile mesajlaşma ve onları masada hediye gönderme gibi popüler poker oyunu özellikleri de oyunda mevcut.

Oyunu indirdikten sonra ister kendinize yeni bir hesap oluşturarak isterseniz de Facebook hesabınızı kullanarak giriş yapabiliyorsunuz. İşlemin daha hızlı olmasını istiyorsanız Facebook hesabınız ile girmenizi öneririm. Ayrıca Facebook hesabınızda izinsiz herhangi bir paylaşım yapılmıyor.

Düzenlenen turnuvalara katılarak yada çekilişler ile ödül kazanma şansına sahip olduğunu Texas Holdem Poker'i iOS mobil cihazlarınıza indirerek bir göz atmanızı tavsiye ederim. Oyunu indirebilmek için en az 17 yaşında olmanız gerekiyor.