Total Conquest 1.0.1 (ios)

Total Conquest

Total Conquest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    260

  • Üretici

    Gameloft

Total Conquest, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz çevrimiçi bir savaş ve strateji oyunudur.

Total Conquest, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz Gameloft firması tarafından geliştirilen başarılı bir çevrimiçi savaş ve strateji oyunudur.

Oyunda amacınız başına geçeceğiniz Roma İmparatorluğu'na ait bir şehri geliştirmek ve düşmanlarınıza meydan okuyarak, liderler listesinde en üst sıralara doğru tırmanmaktır.

Bir yandan kendi şehrinizi geliştirmeye çalışırken bir yandan da düşmanlarınızın gelişmesine engel olmak için güçlü bir ordu kurmanız gereken oyunda, kendi stratejileriniz belirlemeli ve bu yönde kendinizi geliştirerek düşmanlarınıza meydan okumalısınız.

Güçsüz olanların her daim ezildiği bu oyunda, düşmanlarınızdan korunmak için kaleler, surlar, kapılar, tuzaklar ve çok daha fazlasını inşaa edebilirsiniz.

Oyun içerisindeki şansınızı arttırmak için diğer oyuncularla ittifaklar kurarak, hem saldırılar sırasında hem de savunma sırasında ittifak oyuncularınızın gücünü arkanıza alabilirsiniz.

Total Conquest'de dünya üzerindeki birçok farklı oyuncuyla karşılaşırken en büyük yardımıcılarınız ordunuz içerisinde sahip olacağınız, her biri farklı özelliklere sahip olan 10 adet birlik olacak.

Amansız ve vahşi savaşların gerçekleştiği Total Conquest'de ayakta kalmayı başararak, liderler listesinde yer alan oyuncular arasına adınızı yazdırabilecek misiniz?

YORUMLAR