TOTAL Oil Türkiye A.Ş.

TOTAL Oil Türkiye A.Ş.
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    185

  • Üretici

    Mobillion

TOTAL Oil Türkiye A.Ş. ile size en yakın TOTAL istasyonunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz

TOTAL Oil Türkiye A.Ş. uygulaması kullanıcılara kendilerine en yakın TOTAL akaryakıt istasyonunu bulmalarında yardımcı olan bir mobil uygulamadır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefon ve ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz resmi bir TOTAL uygulaması olan TOTAL Oil Türkiye A.Ş. kullanıcılara yakıtları azaldığı zaman büyük yararı dokunan bir uygulamadır. Yolda giderken benzin veya LPG'niz azaldığında TOTAL Oil Türkiye A.Ş. uygulamasını açabilir ve çevrenizde yer alan size en yakın Total benzin istasyonunu görüntüleyebilirsiniz. Uygulama akaryakıt istasyonlarını hem liste olarak görüntülemenize hem de harita üzerinde görüntülemenize imkan tanıyor. TOTAL Oil Türkiye A.Ş. uygulaması size harita üzerinde bulunduğunuz noktadan TOTAL istasyonlarına giden rotayı da gösterebilmekte. 

TOTAL Oil Türkiye A.Ş. oldukça kullanışlı olan ek özelliklere de sahip. TOTAL Oil Türkiye A.Ş. ile aradığınız TOTAL istasyonlarının adres, telefon ve hizmet bilgilerine ulaşabilirsiniz ve tek dokunuşla bu istasyonları arayabilirsiniz.

TOTAL Oil Türkiye A.Ş. uygulaması ile seyahatleriniz için de planlamalar yapabiliyorsunuz. Uygulama iki il arasındaki rotayı görüntülemenize yardımcı oluyor ve yol üzerindeki TOTAL istasyonlarını işaretliyor. 

TOTAL Oil Türkiye A.Ş. güncel akaryakıt ve otogaz fiyatlarını kontrol etmenizi, güncel kapanyalara göz atmanızı ve fotoğraflar ekleyerek TOTAL'e bildirimler göndermenizi mümkün kılıyor. Ayrıca uygulama içerisinde eğlenceli oyunlar da yer alıyor.

YORUMLAR