TCDD e-Bilet

TCDD e-Bilet

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 987
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bilsag

TCDD e-Bilet uygulaması sayesinde şehirlerarası tren yolculuklarımız için bilet satın alabiliyoruz.

TCDD e-Bilet, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir şehirlerarası tren rezervasyon uygulaması olarak tanımlanabilir.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı kullanarak şehirler arası tren yolculuklarımız için bilet rezervasyonları yapabiliyoruz. TCDD resmi uygulaması olan TCDD e-Bilet son derece kolay kullanılan bir arayüz tasarımına sahip. Uygulamada sunulan fonksiyonların her biri düzenli ve anlaşılır bir şekilde organize edilmiş.

Ana ekran üzerinden nereden nereye gideceğimizi ve kaç kişilik yer istediğimizi belirliyoruz. Uygulama üzerinden yapmış olduğumuz rezervasyonları gözden geçirme şansına da sahibiz. Elbette iptal olan yolculuklarımız için bilet iptalini de uygulama üzerinden gerçekleştirebiliyoruz.

TCDD e-Bilet uygulamasını kullanabilmek için üyelik işlemi gerekiyor. Kullanıcı adı ve şifremizi girdikten sonra rezervasyon ve bilet satın alma işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz.

Genel olarak rahat ve pratik bir kullanım deneyimi sunan TCDD e-Bilet sık sık tren seyahatleri gerçekleştiren kullanıcılar için mutlaka kullanılması gereken uygulamalar arasında.