Transformers: Age Of Extinction

Transformers: Age Of Extinction
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Transformers: Age Of Extinction, yeni Transformers filmi hakkında gelişmeleri takip edebileceğiniz bir uygulamadır.

Transformers: Age of Extinction, yeni Transformers filmi Transformers: Kayıp Çağ’ı merakla bekleyen sinema severler için hazırlanmış bir mobil uygulamadır. Tamamen ücretsiz sunulan, hem iPhone hem de iPad’lerle uyumlu olan uygulamada mini oyunlar da bulunuyor.

Transformers serisinin dördüncü ayağı olan Transformers Kayıp Çağ filminin resmi uygulamasında iyi ve kötü taraftaki tüm robotlar hakkında bilgi alabilir, filmden yeni görüntüler ve röportajlar içeren videolara ulaşabilir, fim fotoğraflarından oluşan galeriye göz atabilir, haftalık düzenlenen görevleri tamamlayarak Energon puanları kazanabilir, yeni içeriklerin kilidini açabilirsiniz. Ayrıca Transformers oyuncaklarının satıldığı mağazaya hızlıca ulaşabilir, dilerseniz satın alabilirsiniz. Transformers hayranları için hazırlanmış tüm uygulama ve oyunlara tek dokunuşla ulaşmanız da mümkün.

Yeni Transformers filmini sabırsızlıkla bekleyin herkesin bu resmi uygulamayı indirmelerini öneririm. Hasbro tarafından geliştirilen uygulamanın sonraki güncellemelerle yeni görevler, videolar ve özel içerikler kazanacağını da belirtelim. Unutmadan, bu yaz Android ve iOS platformuna ücretsiz olarak çıkış yapacağı belirtilen yeni Transformers oyununu diğer oyuncularla birlikte aynı anda indirmek istiyorsanız http://www.transformers-mobile.com/ adresine giderek e-posta adresi girmeniz ve ön kaydınızı oluşturmanız gerekiyor.

Transformers: Age of Extinction Özellikleri:

  • Transformers Kayıp Çağ oyunları ve haftalık görevler
  • Film tanıtım ve röportaj videoları
  • Yeni filmde yer alan karakterlerin biyografileri
  • Film fotoğraflarından oluşan galeri
  • Tümü yeni Transformers Kayıp Çağ oyuncukları