Transformers: Robots in Disguise 1.1.5 (ios)

Transformers: Robots in Disguise

Transformers: Robots in Disguise
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    700

  • Üretici

    Hasbro Inc.

Transformers: Robots In Disguise iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir Transformers oyunu olarak dikkat çekiyor.

Transformers: Robots In Disguise iPhone ve iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir oyun. Adından da anlaşılacağı gibi Transformers teması üzerine kurulu olan bu oyunda serideki filmlerden tanıdığımız robotları kontrol etme şansına sahip oluyoruz.

Oyundaki temel amacımız rakiplerimizi yenmek. Bunu yapmak amacıyla kendimizi ringe atıyoruz ve rakiplerimizi karşılamaya başlıyoruz. Sırayla gelen düşmanlarla çetin bir mücadelenin içine giriyoruz. Dikkat etmemiz gereken bir nokta var, ana karakter Bumblebee'nin de bir dayanma noktası var. Bu noktaya gelince hemen partnerimizi seçip savaşa devam etmeliyiz. Bu yüzden kendimize güçlü bir yardımcı seçmemiz hayati öneme sahip.

Oyunun en önemli özelliklerinden bir tanesi de karakterlerimizi dilediğimiz gibi kişiselleştirebiliyor oluşumuz. Farklı silahlar ve özellikler ile karakterimizi güçlendirebiliyoruz. Bu sayede ringteki rakiplerimize karşı daha güçlü bir duruş sergileyebiliyoruz.

Transformers'ın vazgeçilmez unsurları arasında yer alan robot-araba dönüşümleri bu oyunda da kullanılabiliyor. Kontrolümüzdeki robotu dilediğimiz zaman arabaya dönüştürebiliyor ve gaz vererek etrafı motor gürültüsüne boğabiliyoruz.

Genel olarak küçük yaştaki oyunseverlere hitap eden Transformers: Robots In Disguise, keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Gözel hoş gelen grafikleri ve aksiyon dolu oyun yapısıyla birlikte tercih edilmesi gereken oyunlar listesine adını yazdırıyor.

YORUMLAR