Turkcell Online Kamera 2.1 (ios)

Turkcell Online Kamera

2.1
Turkcell Online Kamera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turkcell Online Kamera, Turkcell abonelerinin faydalanabildiği kurulumu ve kullanımı basit bir kamera kayıt uygulamasıdır.

Turkcell Online Kamera, Turkcell’in abonelerine özel olarak sunduğu kolay kullanımlı bir kamera sistemidir. Turkcell Online Kamera servisi sayesinde karışık sistemlerle, montajla, kablolarla uğraşmadan kendi kamera sisteminize sahip olabilirsiniz. Ev veya işyerinize kuracağınız T-Cam markalı kamera ile aldığınız görüntüyü anbean cep telefonunuzdan izlemenizi sağlayan uygulama hem akıllı telefon hem de tabletlerde kullanılabiliyor.

Turkcell Online Kamera uygulamasını cep telefonunuza yükleyerek ev ve işyerinizde olan biten herşeyden haberdar olabilirsiniz. Teknik bilgi gerektiren kamera kurma işlemini ortadan kaldıran servis çocuk, çocuk bakıcısı, evcil hayvanların gözetiminde kullanılabilir.

Turkcell Online Kamera servisinin iki farklı üyelik modeli bulunmaktadır. Kamera modelinizden ayrı olarak seçebileceğiniz bu servislerden biri Hareket Anında Kayıt, diğeri ise 7 Gün Kayıt’tır. Hareket anında kaydı seçtiğinizde sadece kameranızda hareket algılandığı zaman görüntü kaydı yapılır. Diğer serviste ise kameranızın açık olduğu her an kayıt yapılır. Her iki serviste de alarm bildirim sistemi bulunmaktadır. Kameranızın kaydettiği görüntülere dilediğiniz zaman ulaşabilir, dilerseniz kayıtlı videoları telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Turkcell T-Cam markalı kameranızı Turkcell Online Kamera uygulamasına eklemek te son derece basittir. Turkcell numara ve şifrenizle uygulamaya giriş yaptıktan sonra kamera ismi, wifi adı ve şifresini girin ve kare kod oluştur butonuna dokunarak kameranın telefonunuzu algılamanızı bekleyin. Kısa süren bu işlemlerin ardından kameranızı uygulamaya eklemiş oluyorsunuz. Artık ev ve işyerinizi anlık olarak mobil cihazınızdan rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Not: Turkcell Online Kamera servisinde kamera sayınızı ve seçtiğiniz servise göre ücretlendirilirsiniz. Hareke anında kayıt 9,9 TL, 7 gün kayıt 14,9 TL olarak her ay faturanıza yansıtılır.

YORUMLAR