White Noise 5.7 (ios)

White Noise

5.7
White Noise
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

White Noise uygulaması ile uyku ve konsantrasyon problemllstres atabilirsiniz

White Noise kullanıcılara uyku problemi çözme, konsantrasyon artırma, stres atma ve rahatlama konusunda yardımcı olan bir sağlık uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir düzenli uyku uygulaması olan White Noise sayesinde daha iyi bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Uygulama bu işi etrafınızda dikkatinizi dağıtabilecek sesleri engelleyerek gerçekleştirmekte. Uykuya dalmakta güçlük yaşıyorsanız White Noise ilacınız olacaktır.

Beynimizin çalışma şekli oldukça ilginçtir. Uykuya dalsak bile çalışan beynimiz etraftaki sesleri sürekli takip eder ve dinler. Eğer etraf sessizse musluktan su damlaması ve polis sireni gibi sesler uykunuzun bölünmesine neden olur. White Noise'nin yarattığı farklı frekanstaki sesler ise bu tür dikkat dağıtıcı sesleri maskeler ve uykunuzun bölünmesini engeller. Aynı sistem odaklanma ve konsantrasyon problemleri yaşıyorsanız da size oldukça yardımcı olacaktır. Ağlayan bebekleri de White Noise kullanarak rahatlatabilirsiniz. 

White Noise sahip olduğu alarm özelliğiyle uyanmanızı da sakin bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Giderek azalan ses seviyesiyle alarm çalabilen uygulama uyanma sırasında stres olmanızı ve gününüzün kötü başlamasını da engelliyor.