Android İçin En İyi Ücretsiz Video Oynatıcılar

Android için en iyi video oynatıcı uygulaması nedir? Akıllı telefonunuzun yerleşik uygulamasından memnun değilseniz listemizde yer alan uygulamalara göz atmalısınız.

Android İçin En İyi Ücretsiz Video Oynatıcılar

Android için en iyi video oynatıcı uygulaması nedir? Akıllı telefonunuzun yerleşik uygulamasından memnun değilseniz listemizde yer alan uygulamalara göz atmalısınız. Film veya kayıtlı videolarınız için en uygun video oynatıcıyı bulmak çok zor değil. İşte Android için en iyi video oynatıcılar listesi!

Listemizde yer alan video oynatıcıların hepsi farklı özelliklere ev sahipliği yapıyor ve her biri oldukça farklı açılardan öne çıkan uygulamalar. Kullanabileceğiniz en iyi ve popüler uygulamalara listemizden ulaşabilirsiniz. Bu uygulamalar ile en rahat iletişim yöntemini bulun.

Android Kullanıcıları İçin En İyi Video Oynatıcılar

  • BS Player Free
  • GOM Player
  • KMPlayer APK
  • MX Player
  • Video Player HD
  • Video Player Ultimate
  • VLC Media Player
  • Wondershare Player

Sizin için hazırladığımız bu liste ile Android için en iyi video oynatıcısı nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Yukarıda yer alan uygulamalar hakkında ayrıntılı şekilde bilgi edinmek için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

En İyi Video Oynatıcılar

1. BS Player Free

BSPlayer AVI, MKV, MPEG, WAV, ASF ve MP3 gibi tüm ses ve görüntü dosyaları oynatabilme yeteneğine sahip popüler bir medya oynatıcı. Bu programın tercih edilmesinin başlıca nedenleri arasında az yer kaplaması, çok hızlı açılması, Türkçe arayüz desteği gibi özellikler sayılabilir.

2. GOM Player

GOM Player indirerek bilgisayarınızda sabit disklerinizdeki tüm video ve ses dosyalarını kolayca oynatabileceğiniz gelişmiş ücretsiz bir medya oynatıcısına sahip olursunuz. Piyasada yer alan tüm popüler ses ve video dosyası uzantılarını destekleyen ve sorunsuz bir şekilde oynatan GOM Player içerisinde yer alan yerleşik codec motoru sayesinde, kullanıcıların ekstradan bir codec paketi indirmelerine gerek kalmaz.

3. KMPlayer APK

Piyasada yer alan VLC Media Player, BS Player, GOM Player ve Windows Media Player gibi rakiplerini geride bırakabilecek birçok gelişmiş özelliği kullanıcılara sunan ve bu nedenle dünya üzerinde milyonlarca kullanıcının medya oynatıcı konusundaki bir numaralı tercihi olan KMPlayer, bir medya oynatıcıdan çok daha fazlasını kullanıcılara sunmaktadır.

4. MX Player

MX Video Player, Android yüklü cihazlarınızda çeşitli formatlardaki video dosyalarını oynatabilmeniz için en kaliteli alternatiflerden bir tanesi. Çok çekirdekli işlemcilerde bütün çekirdekleri destekliyor, ayrıca altyazılar için çeşitli seçenekler sunarak okunabilirliği artırma yolunda büyük bir adım atıyor. Sistem kaynaklarını çok fazla zorlamadan verimli bir biçimde videolarınızı oynatabilen program aynı zamanda ücretsiz.

5. Video Player HD

Android cihazlarda dahili olarak gelen video oynatıcı, bazı video formatlarını desteklemeyip sorun çıkarabiliyor. Bu noktada ilk iş olarak, alternatif bir video oynatma uygulaması arayışına girebiliyoruz. Video Player HD uygulaması ise tek başına tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek türden bir uygulama diyebilirim. AVI, MP4, WMV, RMVB, MKV, 3GP, M4V, MOV, TS, MPG ve FLV gibi popüler video formatları dahil tüm video formatlarını destekliyor.

6. Video Player Ultimate

Arka planda video oynatma, videolar arası arama yapma, videoların küçüm resim olarak gösterilmesi, alt yazı desteği vb. özelliklere sahip olan bu uygulama, özellikle Android mobil cihazları üzerinde çok fazla video izleyen kullanıcıların kesinlikle denemesi gereken bir uygulama Video Player Ultimate

7. VLC Media Player

Temiz bir kuruluma sahip olan VLC Player, kurulum sırasında bile sizlere farklı birçok seçenek sunmaktadır. VLC ile oynatmak istediğiniz tüm dosya uzantılarını kurulum sırasında seçebilir ve bu sayede belirlemiş olduğunuz dosya uzantısına sahip medya dosyalarını varsayılan medya oynatıcı olarak VLC üzerinde oynatabilirsiniz.

8. Wondershare Player

Wondershare Player'ın şık ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde her seviyeden bilgisayar kullanıcısı hiç zorlanmadan programı rahatlıkla kullanabilir. Gerçekten hafif ve güçlü bir oynatıcı olan Wondershare Player, bilgisayarınızın kaynaklarını gayet ılımlı seviyelerde kullanmaktadır. Bu sayede video dosyalarınızı oynatırken, bilgisayarınız üzerinde herhangi bir kasma veya takılma olmaz.

Android için en iyi video oynatıcılar tavsiyelerimiz arasından beğendiniz bir uygulama oldu mu? Bu uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz.

MX Player APK

MX Player APK

MX Player APK, android cihazlarda tüm video formatlarını oynatabileceğiniz popüler bir uygulamadır.

ÜCRETSİZ
VLC Media Player

VLC Media Player

VLC for Android popüler medya oynatıcının Android versiyonudur

ÜCRETSİZ
KMPlayer APK

KMPlayer APK

KMPlayer Mobile APK, tüm video ve ses formatlarını oynatabilen ücretsiz Android medya oynatıcı. Hem müzik çalar hem video oynatıcı!

ÜCRETSİZ
Wondershare Player

Wondershare Player

Wondershare Player ile çözücüye ihtiyaç duymadan tüm video ve ses dosyalarını oynatabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
BS Player Free

BS Player Free

BSPlayer Free ile Android tabletinizde ve telefonunuzda video oynatabilir, çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Video Player HD

Video Player HD

Video Player HD uygulaması Android cihazlarınızda tüm video formatlarını izlemenize imkan sağlıyor.

ÜCRETSİZ
Video Player Ultimate

Video Player Ultimate

Video Player Ultimate, Android platformu üzerinde bulabileceğiniz en güçlü ve gelişmiş video oynatma uygulamalarından bir tanesi.

ÜCRETSİZ
GOM Player APK

GOM Player APK

GOM Player APK, mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir medya oynatıcıdır.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR