En İyi 18 Araba Park Etme Oyunu

Araba park etme oyunu, Android ve iOS cihazlar üzerinden otomobil sürmek isteyen kişilerin uzun süre boyunca keyifli zaman geçirmesine olanak tanıyor.

En İyi 18 Araba Park Etme Oyunu

Araba park etme oyunu, Android ve iOS cihazlar üzerinden otomobil sürmek isteyen kişilerin uzun süre boyunca keyifli zaman geçirmesine olanak tanıyor. Peki, mobil cihazlar üzerinden oynanabilecek en başarılı oyunlar hangileri?

Park etme türündeki yapımların bazıları çoğu oyuncu tarafından oldukça beğenilirken bazıları ise beklentilerin altında kalıyor. Bu rehberde en iyi araba park etme oyunları listesi hazırladık. Eğer siz de bu tarz bir oyun oynamak istiyorsanız hazırladığımız listeye bakabilirsiniz.

Araba Park Etme Oyunu Önerileri

 • Car Parking 3D Online Modifiye
 • Caucasus Parking
 • Parking Island: Mountain Road
 • Parking Mania 2
 • Parking Jam
 • Car Driver 4
 • Parking King
 • Dr. Parking 4
 • Car Parking 3D
 • Car Parking Pro
 • Car Parking 3D Pro
 • City Car Parking 3D
 • Backyard Parking 3D
 • Parking Reloaded 3D
 • Car Parking Multiplayer
 • Multi-storey Car Parking 3D
 • Car Driving & Parking School
 • Parking Master Multiplayer 2

2024 Yılının En İyi Yarış Oyunları (PC)
OYUN

2024 Yılının En İyi Yarış Oyunları (PC)

Bilgisayar platformu için geliştirilen çok sayıda yarış oyunu bulunuyor. İster Dirt Rally 2.0 oyununda çamurlu pistlerde mücadele edebilir ister Forza Horizon 5'te açık dünya yarış oyununun tadını çıkarabilisiniz.

En iyi otomobil park etme oyunları listesinde yer alan yapımlara dair detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Car Parking 3D Online Modifiye

10 milyonu aşkın indirme sayısı ile dikkat çeken Car Parking 3D Online Modifiye'de arabayı belirtilen konuma park etmeye çalışıyoruz. Çok sayıda seviyenin yer aldığı yapımda ilerledikçe oyunun zorluk seviyesi de artıyor. Park etme modunun yanı sıra drift, zaman yarışı ve multiplayer modları da bulunuyor.

Başarılı oynanış sistemine ve çeşitli araba seçeneklerine sahip olan oyunda modifiye desteği mevcut. Bu sayede otomobili özelleştirebiliyoruz. Ayrıca şehirde dilediğimiz gibi gezebileceğimiz mod da mevcut.

Caucasus Parking

Otomobil park etme oyunu önerileri listesinin ikinci sırasında Caucasus Parking bulunuyor. 20'den fazla arabanın yer aldığı üç boyutlu oyunda iki farklı kamera modu mevcut. Bir milyondan fazla indirilen yapımda otomobilin boyasını özelleştirme imkânı da bulunuyor.

Parking Island: Mountain Road

Çevrim dışı desteği sayesinde internet bağlantısı olmadığı zamanlarda da oynanabilen Parking Island: Mountain Road'da otomobil, atv ve otobüs dahil olmak üzere çeşitli araçlar bulunuyor. Bir sonraki seviyeye geçebilmek için aracı haritada belirlenen konuma park etmemiz gerekiyor.

Parking Mania 2

Bu zamana kadar 5 milyondan fazla indirilen araba park etme oyunu Parking Mania 2'de çevrim dışı desteği bulunuyor. Bu, oyunun internet bağlantısı olmadığı zamanlarda da oynanabilmesini sağlıyor. Çeşitli otomobillerin yer aldığı oyun kaliteli grafikleri ve başarılı oynanış sistemiyle dikkat çekiyor.

Parking Jam

Parking Jam'de otomobilleri istenen yerlere park etmeye çalışıyorsunuz. 50'den fazla arabanın yer aldığı oyunda 75'i aşkın seviye bulunuyor. Başarılı bölüm tasarımlarına sahip olan Parking Jam'de çevrim dışı desteği mevcut. TerranDroid tarafından sunulan yapım bu sayede internet bağlantısı olmadığı zamanlarda da oynanabiliyor.

Car Driver 4

Bycodec Games tarafından sunulan Car Driver 4'te 490 seviye bulunuyor. Seviyeleri başarılı bir şekilde tamamlayabilmek için otomobili belirlenen konuma park etmeniz gerekiyor. Kaliteli grafiklere sahip olan ve internet bağlantısı olmadığında da oynanabilen oyunun zorluk seviyesi ilerledikçe artıyor.

Parking King

Araba park etme oyunu Parking King'de ekranda yer alan direksiyonu, pedalları ve vitesi kullanarak araçları park etmeye çalışıyorsunuz. Başarılı bir oynanış sistemine sahip olan oyun, böylelikle oyuncuların keyifli zaman geçirmesine imkân tanıyor. Çok sayıda bölümün yer aldığı Parking King'de çevrim dışı desteği mevcut.

Dr. Parking 4

Dr. Parking 4, oynanış bakımından Parking King'e benziyor. Ekranın üzerinde konumlanan direksiyon, pedallar ve vites aracılığı ile otomobilleri kontrol ederek park etme işlemini gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Çeşitli bölümlere sahip olan yapım, internet bağlantısı olmadığında da oynanabiliyor.

Car Parking 3D

Sahip olduğu modifiye desteği ile dikkat çeken Car Parking 3D'de çok sayıda seviye bulunuyor. Çeşitli araçların yer aldığı yapımda yer alan çok oyunculu mod sayesinde arkadaşlarınız ile beraber oynayabilirsiniz. Oyunda otomobil park etmenin yanı sıra drift modu da mevcut.

Car Parking Pro

Çeşitli modların yer aldığı Car Parking Pro'da otomobilleri başarılı bir şekilde park ederek zorlu bölümleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Başarılı oynanış mekaniğine sahip olan oyunda araba rengi, jant seçenekleri, plaka özelleştirme dahil olmak üzere birçok modifiye seçeneği bulunuyor.

Car Parking 3D Pro

Car Parking 3D Pro'da bariyerlere ve diğer araçlara çarpmadan otomobili belirlenen yerlere park etmeye çalışıyorsunuz. Seviyeleri başarılı şekilde tamamlayabilmek için otomobili çok dikkatli bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Çevrim dışı desteğinin yer aldığı oyunu internet bağlantısı olmadığında da oynayabilmeniz mümkün.

City Car Parking 3D

Araba park etme oyunu City Car Parking 3D'de 178 adet bölüm yer alıyor. Birbirinden zorlu bölümleri tamamlamak için otomobili dikkatli bir şekilde sürerek park etmeniz gerekiyor. Oyunda normal otoparklar ve katlı otoparklar bulunuyor. City Car Parking 3D'de çevrim dışı desteği mevcut.

Backyard Parking 3D

Waldschrat Studios tarafından sunulan Backyard Parking 3D'deki amaç daha önce belirlenmiş olan konumlara arabaları park etmek. 10 milyonu aşkın indirme sayısı ile dikkat çeken oyunda park işlemini başarılı şekilde yapabilmek için arabayı dikkatli kullanmanız büyük bir öneme sahip.

Parking Reloaded 3D

İnternet bağlantısı olmadığı zamanlarda da oynanabilen Parking Reloaded 3D, 100'den fazla görev bulunuyor. Bu görevleri tamamlayabilmek için park işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekiyor. Beş milyondan fazla indirilen araba park etme oyunu, kolay bir oynanışa sahip.

Car Parking Multiplayer

Sahip olduğu kaliteli grafikler ile dikkat çeken Car Parking Multiplayer'da çeşitli türlerde çok sayıda araç bulunuyor. 100 milyondan fazla indirme sayısı ile dikkat çeken oyunda otomobil özelleştirme seçenekleri mevcut. Açık dünya sunan oyunda çok oyunculu mod da bulunuyor.

Multi-storey Car Parking 3D

Araba park etme oyunu Multi-storey Car Parking 3D'de belirlenen süre zarfında kaza yapmadan otomobili park etmeye çalışıyorsunuz. Toplamda 5 kez kaza yaptığınızda ise oyun sona eriyor. Bunun sonucunda bölümü tekrar oynamanız gerekiyor. Milyonlarca kez indirilen Multi-storey Car Parking 3d'de çevrim dışı desteği de mevcut.

Car Driving & Parking School

100'den fazla aracın yer aldığı Car Driving & Parking School'da otomobilleri istenen yerlere park etmeniz gerekiyor. Gündüz ve gece sürüşlerini destekleyen yapımda sis, yağmur ve dolu gibi hava olayları mevcut. Çevrim dışı desteğine sahip olan Car Driving & Parking School'da 300'den fazla seviye bulunuyor.

Parking Master Multiplayer 2

Parking Master Multiplayer 2, park etme oyunundan fazlasını sunuyor. Açık dünya çok oyunculu moda sahip olan oyunda yarış ve drift de bulunuyor. 120'yi aşkın araba seçeneğinin yer aldığı oyunda modfiye ve yükseltme desteği yer alıyor. Kaliteli grafiklere sahip olan yapım, oyuncuların keyifli zaman geçirmesine olanak tanıyor.

Direksiyon Seti ile Oynanan Oyunlar - 2024
OYUN

Direksiyon Seti ile Oynanan Oyunlar - 2024

Direksiyon seti ile oynanan oyunlar, klavye aracılığıyla oynanan yapımlara kıyasla daha gerçekçi bir deneyim sunuyor. Gerçekçi deneyimin yanı sıra uzun süre boyunca eğlenceli zaman geçirilmesine de yardım ediyor.

Bu yazıda araba park etme oyunu önerilerinde bulunduk. Listede yer alan oyunların indirme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Car Parking 3D Online Modifiye APK

Car Parking 3D Online Modifiye APK

Car Parking 3D Online Modifiye APK, aracınızı istediğiniz şekilde modifiye edebildiğiniz ve sayısız modlardan birinde keyifli sürüş deneyimi yaşadığınız bir araba simülasyonudur.

ÜCRETSİZ
Car Parking Multiplayer APK

Car Parking Multiplayer APK

Car Parking Multiplayer APK, android cihazlarda ücretsiz oynayabileceğiniz popüler araba park etme ve yarış oyunudur.

ÜCRETSİZ
Caucasus Parking APK

Caucasus Parking APK

Caucasus Parking APK, Rusya’nın Kafkasya Bölgesi’nde araba parkı yapılan bir oyundur. Zorlu araç park etme oyunu arayanlar için tavsiye edilir.

ÜCRETSİZ
Parking Reloaded 3D

Parking Reloaded 3D

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir parketme oyunudur.

ÜCRETSİZ
Parking Mania 2

Parking Mania 2

Parking Mania 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir park etme oyunudur

ÜCRETSİZ
Car Driver 4 (Hard Parking)

Car Driver 4 (Hard Parking)

Car Driver 4 (Hard Parking) mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir park etme oyunudur

ÜCRETSİZ
Dr. Parking 4

Dr. Parking 4

Dr. Parking 4 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir park etme oyunudur

ÜCRETSİZ
Parking Island: Mountain Road

Parking Island: Mountain Road

Harika zaman geçirebileceğiniz bir araba park etme oyunu

ÜCRETSİZ
Backyard Parking 3D

Backyard Parking 3D

Backyard Parking 3D muhteşem grafik modellemeleriyle dikkat çeken keyifli bir araba park etme oyunudur.

ÜCRETSİZ
Car Driving & Parking School

Car Driving & Parking School

Araç park edeceğiz.

ÜCRETSİZ
Parking Jam

Parking Jam

Parking Jam, bize verilen araçları park etmeye çalıştığımız keyifli ve zihin çalıştıran bir bulmaca oyunudur.

ÜCRETSİZ
Parking King

Parking King

Arabayı sür ve alanına park et.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR