Far Cry 4'ün Muhteşem Görselleri Nasıl Yaratıldı?

Ubisoft Far Cry 4'ün PC sistemlerini paylaştıktan sonra oyunu çalıştıracak güçlü bir bilgisayarınız varsa oyundan neler beklemeniz gerektiğini gösteren yeni bir video yayınladı. Videoda NVIDIA iş birliğiyle oyunun görsellerinin hazırlanmasında kullanılan

Ubisoft Far Cry 4'ün PC sistemlerini paylaştıktan sonra oyunu çalıştıracak güçlü bir bilgisayarınız varsa oyundan neler beklemeniz gerektiğini gösteren yeni bir video yayınladı. Videoda NVIDIA iş birliğiyle oyunun görsellerinin hazırlanmasında kullanılan teknikler ve Kyrat'ın muazzam güzelliğinin ekranlarınıza nasıl yansıyacağı gösteriliyor.

Ubisoft serideki bir önceki oyunu olan Far Cry 3'ü PC platformuna yayınladığında oyununun tüm platformlar arası en iyi PC'de çalıştığı görülmüş ve tüm oyuncular tarafından Far Cry 3 büyük bir övgü yağmuruna tutulmuştu. Görünüşe göre firma aynı olayı Far Cry 4'te de gerçekleştirmek istiyor ve PC oyuncularının yüzünü güldürüyor. Elbette öncelikle oyunu PC'de çalıştırabilmeniz için yeterli sistem donanımınız olup olmadığını dün paylaştığımız Far Cry 4 PC Sistem Gereksinimleri haberinden öğrenebilirsiniz.

Far Cry 4'ün teknik videosuna göre oyunun PC'deki sürümünde tüm görüntü geliştirici teknolojilerini açtığımız takdirde, bizleri hayalimizin de ötesinde güzellikte bir macera beklediğini görüyoruz. Stüdyonun mühendisleri tüm özelliklerin oyunun grafiklerine nasıl etki ettiğini de videoda çok güzel bir şekilde bahsediyorlar. Çeşitli tekniklerin açıkken karşılaştığınız manzarayla kapalıyken gördükleriniz arasında ciddi bir fark var.

Far Cry 4 PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve PC için 18 Kasım'da çıkıyor.

YORUMLAR