Far Cry 4'ün Yapımcı Günlüğünden Oyundaki En İyi 5 Sahne

Far Cry 4 ile ilgili oyun içerisinde yapabileceğiniz 5 harika şeyin yönetmen gözünden yorum videosu yayınlandı. Oyunun açık dünyasının doğası oyunculara sınırsız seçenekler sunarken hayatta kalmak için de elinizden geleni yapmak zorundasınız. Videoda oyun

Far Cry 4 ile ilgili oyun içerisinde yapabileceğiniz 5 harika şeyin yönetmen gözünden yorum videosu yayınlandı. Oyunun açık dünyasının doğası oyunculara sınırsız seçenekler sunarken hayatta kalmak için de elinizden geleni yapmak zorundasınız.

Videoda oyunun yönetmeni Patrik Methe'yi görüyoruz. Oyun içerisinde yönetmenin en çok sevdiği 5 sahne özellikle tek bir yönetmen günlüğü olarak toparlanmış ve oyuncuların seyrine bırakılmış. Üstelik oyun içerisinde bu aktiviteler oyunun doyum noktası olmaktansa Kyrat içerisinde gayet olağan şeyler. Genellikle kooperatif mod aracılığıyla karşılaşacağınız kaos durumu, arabanızın üzerinden geçmeye çalışan filler ve vahşi doğada ava çıkmanız Far Cry 4'ün sıradan aktivitelerinden birkaç tanesi.

Far Cry 4'te ilk defa kendi topraklarına yeniden gelmiş bir ana kahramana sahibiz ve kendi vatanımıza adım attığımız anda bir sivil savaş patlak veriyor. Kyrat olarak geçen bölgede hayatta kalmak için aklınıza gelebilecek her şeyi yapmalı ve savaş boyunca bulunacağınız rollerde dikkatli olmalısınız. Topraklara hüküm süreni en sonunda indirebilecek, kendi yurdunuzun kaderini ne kadar değiştirebileceksiniz?

Fary Cry 4 kasımda PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One'a geliyor.

YORUMLAR