SEGA'dan Kırıp Geçiren Sonic Mania Reklamı

SEGA, günümüzden yıllar önce SEGA Genesis gibi efsanevi oyun konsollarını satışa sunmuştu. 90'lı yılların oyun dünyasında yeni bir kapıyı açan bu SEGA oyun konsolları için birbirinden güzel oyunlar yayınlanmıştı. Sonic oyunları, Contra oyunları, Street Fi

SEGA, günümüzden yıllar önce SEGA Genesis gibi efsanevi oyun konsollarını satışa sunmuştu.

90'lı yılların oyun dünyasında yeni bir kapıyı açan bu SEGA oyun konsolları için birbirinden güzel oyunlar yayınlanmıştı. Sonic oyunları, Contra oyunları, Street Fighter ve Mortal Kombat oyunları, Ninja Kaplumbağalar ve Mega Man serisi bu oyunlardan sadece birkaçı. Eğer bu oyunları emülatörlerle veya eski oyun konsollarımızda oynuyorsanız aynı eğlenceyi tekrar yaşayabiliyorsunuz.

Seneler içinde farklı "yeni nesil" Sonic oyunları karşımıza çıkmıştı; fakat hiçbiri klasik 2 boyutlu 16 bit Sonic oyunlarının başarısını yakalayamamıştı. Neyse ki SEGA yeni bir Sonic oyununu tam anlamıyla eski usüllere uygun olarak geliştirdi ve oyuncuların beğenisine sundu.

Sonic Mania, tıpkı 90'lardaki Sonic oyunları gibi 2 boyutlu ve 16 bit grafiklere sahip. Oynanış olarak da yeni Sonic oyunu eskilerini aratmıyor. İzleyeceğiniz bu videoda ise Sonic Mania'nın koleksiyon sürümünün bir hayli eğlenceli bir şekilde tanıtımı yapılıyor. Reklam, 90'lı yılların havasını yansıtacak şekilde hazırlanmış.

Sonic Mania daha önceden oyunk onsolları için çıkış yapmıştı. Oyunun PC sürümü de 29 Ağustos tarihinde çıkıyor.

YORUMLAR