Deleteyouraccount.com (web)

Deleteyouraccount.com

Deleteyouraccount.com
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Web sitelerinde oluşturduğunuz hesaparı silmenizi kolaylaştıran bir servistir.

Uzun zamandır kullanmadığımız veya artık kullanmak istemediğimiz hesapları silmek istediğimizde nasıl yapılacağını bulmak için Google'da aramak ya da sitede dolaşmak zorunda kalırız. Bu süreç çoğunlukla sıkılıp bırakmak veya uzun zaman harcamakla sonuçlanır. Hesap silmeyi kolaylaştırmak için oluşturulan hizmetlerden biri olan Delete Your Account tam da aradığımız kolaylığı bize sağlıyor. 

Gayet basit bir arayüzü bulunan deleteyouraccount.com sitede aradığınız adreslerdeki hesaplarınızı nasıl sileceğinize dair yol gösteren bir hizmet. Arama kutusuna istediğiniz siteyi yazarak ya da alfabe listesinden seçerek hesabın nasıl silineceğine dair bilgilere ulaştığınız sayfalara gidiyorsunuz. Bu sayfada size ilgili sitedeki bağlantıyla birlikte silmeniz için yapmanız gerekenleri kısaca anlatan bir metin sunuluyor. Sildiğinizde pişman olabileceğiniz de düşünülerek, eğer sitenin bir kurtarma ipucu mevcutsa bu konuda da sizi bilgilendiren Delete My Account, popüler ve yeni eklenen siteleri de anasayfada göstererek unuttuğunuz hesaplarınızı hatırlatmaya yardıcı oluyor.

Henüz listede az site bulunsa da, site site dolaşma eziyetinde kurtaran sayfanın ziyaret etmeye değer olduğunu düşünüyoruz.

ARTILAR

Tek kaynaktan bilgi alabiliyorsunuz.

EKSİLER

Listede henüz çok az site yer alıyor.

YORUMLAR