PokeVision

PokeVision

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,989
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PokeVision

PokéVision, oyuna girmeden çevrenizde ya da herhangi bir yerde hangi Pokémonların olduğunu sizlere gösteren bir internet uygulamasıdır.

PokéVision, tarayıcısınız üzerinden görüntüleyebileceğiniz bir Pokémon bulma uygulamasıdır.

Pokémon GO, temelde oyuncuları yürütmek isteyen ve bunu yaparken gerçekten uzun mesafeler katetmelerini bekleyen bir oyun. Yine de uzun süreli Pokémon GO oynadığınızda ve hep bir bölgede takıldığınızda, sürekli aynı Pokémonları yakalamaktan sıkılıyor ve oyundna yavaşça soğumaya başlıyorsunuz. PokéVision ise oturduğunuz yerden ve oyunu hiç açmadan çevrenizde hangi Pokémonların olduğunu sizlere gösteren bir uygulama.

Özellikle Pokémonların yakınlıklarını gösteren sistemin çalışmadığı bu günlerde, PokéVision boşuna yürümenizi de engelliyor. İnternet sitesine girdiğinizde sağ üst taraftan, taramak istediğiniz yeri belirliyorsunuz. Örneğin; arama kısmına Kadıköy yazdığınızda harita oraya gidiyor ve Kadıköy'de belirlediğiniz bir noktada, o anda hangi Pokémonlar var onu görüntüleyebiliyorsunuz. Gerçek zamanlı çalışan bu uygulama, verilerini Pokémon GO'dan alıyor ve oraya gittiğinide gerçekten o Pokémonları görebiliyorsunuz.

Oyunun sunucularının çalışmadığı ya da yavaşladığı anlar haricinde sorunsuz olarak çalışan uygulama, hem çevrenizdeki benzersiz Pokémonları keşfetmenize hem de boşuna yürümeden belirli bir amaç uğruna sokağa çıkmanıza yarıyor.