SwipeBuster

SwipeBuster

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 3,789
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SwipeBuster

SwipeBuster tinder kulanıcılarını arayıp bulmanıza yardımcı olan bir servis

SwipeBuster eğer sevdiğiniz insanın Tinder kullanıp kullanmadığından emin olamıyorsanız size yardımcı olacak bir web servisi.

Tinder günümüzde birçok bekar insan tarafından kullanılıyor ve bu insanlar kendilerine Tinder üzerinden yeni arkadaşlar bulabiliyorlar. Fakat bazen bekar olmayan insanlar da Tinder kullanabiliyorlar. Eğer siz de sevdiğiniz insanın bu tarz bir Tinder kullanıcısı olup olmadığından emin olamıyorsanız SwipeBuster'dan faydalanabilirsiniz.

Bir Tinder kullanıcısı bulma servisi olan SwipeBuster, temel olarak sizin için detaylı bir Tinder taraması yapıyor ve aradığınız kişiye hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Sisteme Tinder kullandığından şüphelendiğiniz insanın ilk adını, yaşını ve cinsiyetini giriyorsunuz ve sonrasında Tinder'ı en sonra nerede kullanmış olabileceklerini haritadan seçiyorsunuz. SwipeBuster yaptığı tarama sonuçlarını size listeliyor ve bu sayede sevdiğiniz kişinin Tinder kullanıp kullanmadığını öğrenebiliyorsunuz.

SwipeBuster'ın en büyük eksi yönü ise ücretli bir servis olması. SwipeBuster'ı kullanabilmek için 5 dolarlık bir ödeme yapmanız gerekiyor.