Fake Name Generator

Fake Name Generator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,416
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Corban Works, LLC

Fake Name Generator ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bir kimlik oluşturma servisi

Fake Name Generator internet sitelerinin ihtiyaç duydukları kimlik ve adres gibi bilgileri gerçekle örtüşecek bir şekilde rastgele bir düzenle oluşturabilen bir sahte kimlik oluşturma servisi olarak tanımlanabilir.

Tamamen ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz bir servis olan Fake Name Generator çalışmak için sadece internet bağlantısına ve güncel bir internet tarayıcısına ihtiyaç duyuyor. Bu sayede bilgisayarınıza herhangi bir program ya da eklenti yükleme derdinden kurtuluyorsunuz ve bilgisayarınızda güvenlik tehditleri oluşması riskinden kurtuluyorsunuz.

Fake Name Generator temel olarak yaptığınız seçimlere göre size detaylı kimlikler oluşturuyor. Cinsiyet, oluşturulacak kimlik isminin kök ülkesi ve ülke seçimi yapıldıktan sonra servis bu bilgilere göre bir isim, adres, telefon numarası, doğun tarihi, e-posta bilgileri, kredi kartı bilgileri gibi detaylı bilgileri oluşturuyor. Bu sayede internet sitelerine gerçek kimliklerinizi verme, rahatsız edici durumlarla karşılaşma derdinden kurtuluyorsunuz.

Fake Name Generator'u kullanarak kendinize nasıl sahte bir App Store hesabı yaratıp iOS cihazınıza bölge kısıtlamalı uygulama ve oyunları indirebileceğinizi bu yazımızda anlatmıştık:

iPhone ve iPad'de Bölge Kısıtlaması Olan Oyun ve Uygulamalar Nasıl İndirilir