LureSquad

LureSquad

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 44
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LureSquad

LureSquad, çeşitli işletmelerin Pokémon GO aracılığıyla reklamlarını yapmasını ve Pokémon oynayanlara ödüller vermesini sağlayan bir hizmettir.

LureSquad, Pokémon GO oyuncularına ödüller dağıtmayı amaçlayan bir hizmettir.

Pokémon GO'nun yeni reklam şekilleri getireceği ve küçük işletmeler için büyük bir çığır açacağı konuşulanlar arasındaydı. Bu gelişimi hızlandırmak için işe girişen LureSquad ekibi ise Pokémon GO oynayan oyuncular ve işlet sahiplerini bir araya getirmeyi amaçlıyor. Hizmetin ana amacı, oyuncuların çeşitli yerlerde Lure Module açmasını sağlamak ve bunu yaptıkları zaman ise ödüller kazandırmak.

Bunun için bir işletme sahibinin -örneğin bir kafe- LureSquad üzerinde, Pokémon GO oynayan ve kendi mekanında Lure açacak kişilere ödül vereceğini LureSquad üzerinden duyurması gerekiyor. Oyuncular ise hizmetin internet sitesi üzerinden ödül veren noktaları görüyor ve bu ödüllerini almak için belirtilen noktaya gidip, ödüllerini alıyorlar. Böylece küçük işletmeler dükkanlarına daha çok kişi çekmeyi başarıyolar ve oyuncular da kendilerini sevindiricek ödüller alıyorlar.