Evozi Apk Downloader

Evozi Apk Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 31,574
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Evozi

Evozi Apk Downloader APK yapma sitesi ile Google Play'deki uygulamaları APK olarak indirebilirsiniz. APK indirici kolay kullanımlıdır.

Evozi Apk Downloader, APK indirme - APK yapma sitesi arasında en bilinenlerinden biri. Google Play'den yükleyemediğiniz Android uygulamaların APK'larını bulmakta zorluk çekiyorsanız bu APK yapma sitesini kullanabilirsiniz. Google Play'deki uygulamaları APK olarak indirmek için tek yapmanız gereken Google Play URL'sini yazmak.

Online APK indirici, güvenli ve kolaydır. Site üzerinden her gün 1000'in üzerinde APK dosyası oluşturulmaktadır. İndirilen dosyalar Google Play'deki ile aynıdır.

Evozi Apk Downloader İndir

Mobil internet kullanıcıları kota sorunundan dolayı Google Play uygulamarını başka bir cihaza paket halinde indirip akıllı telefonlara taşımak isteyebilirsiniz. Google Play teorik böyle bir şeye izin vermese de Evozi'nin Apk Downloader servisiyle Google Play uygulamarını bilgisayarımıza indirmek mümkün.

Tek yapmamız gereken indirmek istediğimiz Google Play uygulamasının url'sini Evozi'nin Apk Downloader'ıne yapıştırmak ve "Generate Download Link" butonunu tıklamak. Saniyeler içinde uygulama indirilmeye hazır hale geliyor. İndirdiğimiz uygulamayı akıllı cihazların depolama birimlerine taşıyarak offline kurulum yapabiliyoruz. Paket uygulamalar Android cihazımızda güvenlik gerekçesiyle engellenebilir. Endişe etmeye gerek yok. Ayarlar > Güvenlik yolunu takip edip "Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini aktif ederek sorunu aşmamız mümkün.

Her ne kadar bazı uygulamarı indirilmeye hazır hale getirmede takılmalar olsa da Evozi Apk Downloader ücretsiz, limitsiz indirme seçeneğiyle Android severlerin büyük yardımcısı olacağa benziyor. Sistemin bizi saldırgan olarak tanımlamaması adına üst üste bir kaç uygulama indirmeden önce modem aç-kapa yaparak ip değiştirmemiz faydalı olacaktır.

APK İndirme ve APK Yapma Sitesi Evozi APK Downloader iki basit adımda Google Play uygulamalarını APK'ya çevirmenize yardımcı olur:

  • Yukarıdaki Evozi APK Downloader İndir butonuna tıklayarak online APK indirme sitesine gidin.
  • Package name or Google Play URL yazan yere APK'sını indirmek istediğiniz Android uygulamasının Google Play Store linkini kopyalayıp yapıştırın.
  • Generate Download Link butonuna tıkladığınızda saniyeler içerisinde APK indirilmeye hazır.
  • Daha önce APK olarak Android uygulamaları yüklemediyseniz, Android APK Yükleme Nasıl Yapılır? rehberimize bakabilirsiniz.
ARTILAR

Sade & kullanışlı arayüz

Kısa süre içerisinde uygulamanın indirilmeye hazır hale gelmesi

EKSİLER

Bazı uygulamalarda hata verebilmesi

Çok fazla pop up reklam barındırması