Unroll.Me

Unroll.Me

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6
  • DOSYA BOYUTU 35.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici UnrollMe Inc

Unroll.Me mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir e-posta uygulamasıdır

Unroll.Me eğer istenmeyen e-postalardan kurtulma için pratik bir çözüm arıyorsanız işinize yarayabilecek bir mobil e-posta uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Unroll.Me temel olarak e-posta gelen kutunuzu düzenleyerek size daha temiz bir e-posta arayüzü sunuyor. E-postamıza her gün farklı firmalardan reklamlar, broşürler, haber akışları, listeler gibi e-postalar gönderiliyor. Bu e-postalardan kimileri işimize yarasa da kimileri sadece görüntü kirliliği oluşturuyor. İşte Unroll.Me bu problemi ortadan kaldırabiliyor.

Unroll.Me temel olarak e-posta kutunuzdaki postaları sürükleyerek yönetmenizi mümkün kılmakta. Bir e-postayı sola doğru sürüklediğinizde o firmanın mail listesinden çıkıyorsunuz ve size aynı firmadan yeni bir e-posta gönderilmiyor. E-posta kutunuza gelmesini istediğiniz postaları da sağa kaydırarak kaydedebiliyorsunuz. Unroll.Me aracılığıyla düzenlediğiniz e-posta kaynaklarını uygulamanın ayarlarından düzenleyebilmeniz de mümkün.

Unroll.Me Gmail, Yahoo Mail, iCloud ve Outlook.com gibi hesapları desteklemekte.